Kontaktid

Töötajad

Jaan Tamm - juhatuse esimees
telefon: (+372) 6 057 057
jaan@kivilaine.ee

Andre Mägi - finantsjuht
telefon: (+372) 6 057 057
andre@kivilaine.ee

Evelin Ainomäe - nahahoolduse tootejuht
telefon: (+372) 6 774 161
evelin@kivilaine.ee

Jana Jegorova - päevituskosmeetika tootejuht
telefon: (+372) 6 774 151
jana@kivilaine.ee

Monika Vamper- juuksehoolduse tootejuht
telefon: (+372) 6 774 149
monika@kivilaine.ee

Aigar Arandi - salongiseadmete müügijuht 
telefon: (+372) 6 774 152
aigar@kivilaine.ee

Katrin Mägi - raamatupidaja
telefon: (+372) 6 057 057
katrin@kivilaine.ee

Helene Tšerkašina - müügiassistent 
telefon: (+372) 6 057 057
helene@kivilaine.ee

Silver Eenma - laojuhataja
telefon: (+372) 6 140 188
silver@kivilaine.ee

 

Koolitajad:

Eve Konsap - Babor koolitaja
telefon: (+372) 50 69 743
eve.konsap@hotmail.com