Babor

Hempz

BABOR-i filosoofia

Ilu kui elutöö. Nii lühidalt ja tabavalt võib kokku võtta BABOR-i kaubamärgi ainulaadse eduloo. Selle aluseks on ühe mehe austus ilu vastu ja tulevikku vaatav visionääripilk: dr Michael Babor. 1995. aastal pani ta tänaseni ületamatuks jäänud hüdrofiilse õlipõhise puhastussüsteemiga HY-ÖL®aluse BABOR-i kaubamärgile, mis kuulub nüüdseks rahvusvaheliselt kõige mainekamate professionaalset kosmeetikat esindavate brändide hulka. Dr Babori ilu-ettevõtte suundumust ja sellest tulenevat unikaalset positsiooni on algusest peale iseloomustanud 3 tegurit: BABOR-i firma enda uurimislabor, soov vääristada teaduslikul tasemel kõige kvaliteetsemaid looduslikke essentse ja rakendada need ilu teenistusse ning, mis ei ole sugugi vähem tähtis, partnerlus ja koostöö professionaalsete kosmeetikutega. Sellega lõi dr Babor optimaalsed eeldused, et töötada lisaks arvukatele innovaatilistele toodetele välja ka täiesti uudsed hooldusmeetodid – otsides loodusest järjepidevalt ultimatiivseid ilueliksiire. Tulemuseks on luksuslik ja looduslik hooldus, mille toime ja talutavus vastavad kõige kõrgematele nõudmistele. Iga BABOR-i toodet saadab alates väljatöötamisest firma enda uurimus- ja arendusosakonnas kuni tootmisprotsessi ja väljastamiseni katkematu kvaliteedikontroll. Seejuures suhtub BABOR oma vastutusse looduse ees väga tõsiselt. Sellepärast ei ole jätkusuutlikkus ja keskkonnakaitse mitte üksnes loosungid, vaid ka firma iga töötaja taotlus. Loodusega kooskõlas saavutame me kõige ilusamaid tulemusi. Ilu kui ettevõtte eesmärk. Ühine siht ja samas ilus tunne, mida üle 100 tuhande iluprofessionaali rohkem kui 60 maailma riigis päev –päevalt nõudlikele tarbijatele rõõmuga edasi annavad.

BABOR ja kosmeetikud.

Partnerlus täiusliku ilu teenistuses. BABOR võib õigusega uhke olla, sest ta annab ilutoodete turule üha uusi kaalukaid impulsse, mis on pannud sageli aluse uutele rahvusvahelistele standarditele. Selle edu pandiks ei ole mitte viimases järjekorras tihe ja partnerlusel põhinev koostöö kosmeetikute ja spaahotellidega üle terve maailma. Nemad vahendavad oma klientide soove ja praktilisest tegevusest sündinud väärtuslikke ideid. Sageli saavad need ajendiks uute innovaatiliste toote- ja halduskontseptsioonide väljatöötamisele, sest just nendest praktilistest tegevustest sündinud kontseptsioonidest lõikate Teie isiklikult suurimat kasu. See on perfektne sümbioos – ilu nimel!

BABOR-i suurepärane hooldus. Täielik lõõgastus. Täiuslik ilu. BABOR-i kosmeetiku külastamine pakub ainulaadset elamust – kahekordse hellitava efektiga. Siin olete tähelepanu keskpunktis Teie! Siin on Teil võimalus hinge tõmmata, pingetest vabaneda, uut energiat ammutada….ja samas kogeda, kuidas efektiivsed toimeained ja tõhus hooldustehnika Teie nahka hellitavad, hooldavad, selle nooremaks muudavad ning uuele elule ja säravale ilule äratavad. Seda, milline hooldus ja millised tooted Teile sobivad, saate teada oma BABOR-i kosmeetiku juures tehtava professionaalse nahaanalüüsi abil. Teie naudite – Teie nahk aga saab kasu Teie kosmeetiku kogemustest ja BABOR-i iluvaldkonna kompetentsusest.

            

Tellimine

 

(+372) 6 057 057

tellimused@ kivilaine.ee

Tartu mnt 80D, Tallinn, 10112

E-N 9-17.30 R 9-17.00