Ergoline

Kasutatud Solaariumid

Hapro

Solaariumilambid

Solaariumid

Kui viimaste aastakümnete trendiks on olnud päevitunud jume, siis tänapäeval naudib üha rohkem inimesi päikest ka selle tõestatud positiivse toime pärast. Teaduslikud uuringud tõestavad, et D-vitamiin on äärmiselt oluline meie tervisele ja saame seda kõige paremini just päevitades. Isegi siiani skeptilised meedikud on avaldanud arvamust, et 10-15 minutit päikest keskpäeval on inimesele vajalik D vitamiini moodustamiseks. Tõsiasi on ka see, et Eesti laiuskraadidel ei sisalda päikese valgus UV-kiiri oktoobrist aprillini, mis tähendab, et vajaliku D-vitamiini saamiseks peame sõitma soojale maale või külastama solaariumisalongi.

Kivilaine OÜ on tegelenud solaariumide müügiga aastast 1996 ja julgeme väita, et oleme selle valdkonna tunnustatud turuliider. Tänaseks ei paku me oma klientidele lihtsalt solaariumiaparaate vaid pingutame selle nimel, et tervisliku päevitamise mõiste jõuaks igasse solaariumisalongi ja salongi administraator oskaks soovitada ja hoiatada kliente liigse päevitamisega seotud riskidest. Selleks korraldame koostöös MTÜ Eesti Solaariumikoda-ga (www.solaariumikoda.ee) koolitusi ning nõustame igapäevaselt oma kliente.

Kuigi võib tunduda, et solaarium on lihtne masin päevituse saamiseks, on tänapäeva profikategooria solaariumid keerukad seadmed mille funktsioone kontrollib elektroonika ja mis on tehtud maksimaalselt turvaliseks kasutamiseks. Esindame Euroopa juhtivaid solaariumi kaubamärke mis võimaldab meil pakkuda mitmeid lahendusi nii solaariumikeskustele kui ilusalongidele ja tervisekeskustele. Valides endale meelepärase solaariumimudeli võite olla kindlad, et saate professionaalse nõustamise nii tehnilistes küsimustes kui mistahes päevitusega seotud valdkonnas.

            

Tellimine

 

(+372) 6 057 057

tellimused@ kivilaine.ee

Tartu mnt 80D, Tallinn, 10112

E-N 9-17.30 R 9-17.00