Kogu ilumaailma toimimiseks vajalik ühest kohast

Vaata rohkem

SISEKUJUNDUS JA TEOSTUS

Kogemused alates aastast 1991

Omame pikaajalisi kogemusi ilusalongide toimimise loogikast ja praktilistest vajadustest. Oleme aidanud luua mitmeid iseseisvaid ilusalonge ning ka terveid kette. Meil on väljakujunenud suhted sisekujundaja ning ehitusettevõtjatega. Sõltumata kasutada olevast pinnast saame pakkuda alati optimaalse lahenduse sisekujundusalasest nõustamisest, kuni eskiisprojekti ja teostajani. Ei ole vahet, kas räägime olemasoleva salongi värskendusest või päris uue rajamisest, lahenduse leiame kõikidele unistustele.

FINANTSEERIMINE JA ÄRIKONSULTATSIOON

Keskendu sellele mida sa oskad, meie hoolitseme ülejäänu eest

Usume, et hea klienditeeninduse juurde käib ka finantseerimislahenduse pakkumine. Ettevõtted on efektiivsed siis, kui nad keskenduvad sellele, mida nad kõige paremini oskavad. Meie koostööpartneri InBank Liisingu abil võite oma unistustele leida paindliku finantseeringu, mis realiseerub läbi igakuiste maksete, jättes Teile võimaluse pühenduda oma põhitegevusele teades, et Teie vara finantseerimislahenduste eest hoolitsevad oma ala professionaalid. Kõik ideed ei pea olema alati detailideni läbi töötatud, aitame hea meelega kaasa ka äri planeerimise ning õige suuna leidmise poolelt. Meeleldi panustame oma kogemusega, mis kogunenud juba alates aastast 1991 ning lisaks õigele vormile, aitame leida ka õige sisu. Meie liisingu partner:

GARANTIIHOOLDUS, GARANTIIJÄRGNE HOOLDUS JA TAVAHOOLDUS

Iga asi kestab hästi, kui teda õigesti hooldada

Maailmas ei ole midagi juhuslikku ning seadmete ja inventari puhul tagab rahulolu, suhtluse lihtsuse ja turvatunde, kui tead, et maaletooja teostab ka kõike mis puudutab seadmete garantiid ja hooldust. Koolitame oma spetsialiste regulaarselt tootjate juures ning hooldusmeeskond omandab palju praktilisi nippe rahvusvaheliste koolituste käigus toimuvatel töötubadel. Saame tagada kõigile seadmetele ja inventarile parima hoolduse ja pika ekspluatatsioonivälba. Lisaks saame pakkuda ka tavahooldust enamusele seadmetele, mis ei ole meie käest ostetud.

KOOLITUSED JA TRENDID

Ole alati teadlik tulevatest trendidest ja materjalidest mida kasutad

Tuues maale maailma tippbrande on meil võimalus kasutada juhtivaid teadmisi oma koolituste korraldamisel. Oleme sammu ees tänasest päevast ja tutvustame trende, mis alles loovad omale teed. Koolitame Teie töötajatest tippspetsialistid, kes oskavad kasutada innovatiivsemaid tehnikaid ning materjale, lisaks loomulikult ka töövõtted, tagamaks täiuslikku tulemust ning klientide rahulolu. Lisaks oma koolitustele toome maale ka rahvusvahelisi staare ning viime oma kliente väliskoolitustele.