American Crew Eesti ja Lee Channon

MEES JA STIIL, JUUKSED JA HABE

 

Heameel on tõdeda, et paljud eesti mehed on leidnud tee barberi juurde. Barber peab olema spetsialist. Tema kliendid on ainult mehed ja tema oskused on juukselõikus, habeme ajamine ja soovitused, kuidas mees peaks hoolitsema igapäev oma juuste ja habeme eest. Barberit tuleks usaldada, sest tema käes on võti sinu stiilile ja muidugi ka terariistad. Kiire elutempo juures on meestel võimalus barberi toolis hetk lihtsalt olla. Koht, kus saab istuda paigal ja tunda ennast lõõgastunult. Suureks boonuseks on see, kui barberist saab ajaga hea sõber. Jutud, mida omavahel arutatakse on tihtipeale ka isiklikku laadi. Rääkimine aitab lahendada muremõtteid ja võib viia ka uute ideedeni. Niisiis on barberi külastamine alati olnud meestele tähtsal kohal ja loodetavasti lahkubki mees salongist alati värskema stiilitunnetuse ja ka enesetundega.

 

American Crew väärib OMA KOHTA

Mehed, kes käivad ajaga kaasas, teavad, et tooted, mida nad kasutavad igapäevaselt, on oluline osa päevast. Ka habeme ajamine või kasvatamine, ja selle eest hoolitsemine on suur osa mehe stiilist. Kui mees on hoolitsetud, lõhnab meeldivalt ja kannab stiili, mis toob välja tema omapära, jääb see silma kindlasti ka teistele. American Crew tooted on oktoober 2020 seisuga nr 1 bränd maailmas, mida mehed ja juuksurid kasutavad. Valikus on kõik tooted, mida mees vajab enda keha, juuste, habeme ja stiili eest hoolitsemiseks. Olemas on keratiin aminohappega seerumid ja ka shampoonid peanaha probleemide jaoks ja hüaluroonhappe, jõhvika ja kummeli ekstraktiga kreemid. Kui mõnele mehele meeldib mentool ja jahutav efekt, siis on ka neid, kellele ei sobi see. American Crew on oma toodete valikus arvestanud kõikidega ja igaüks leiab endale oma lemmikud igapäevaseks kasutamiseks. 25 aastat kogemust lubab ka meil väita ja kinnitada fakti, et American Crew on tõesti üks kvaliteetsemaid ja hinnatumaid meestele mõeldud brände maailmas.

TERETULEMAST Eestisse LEE CHANNON

Meie väikesesse riiki on elama tulnud andekas ja professionaalne barber Lee Channon. Lee on tänaseks tuntud kui üks parimaid kõikvõimalikke meeste juuksureid maailmas, kes oskab käsitleda mistahes tüüpi juukseid ja habemeid. Lisaks on ta töötanud maailmas paljudes riikides, inspireerides ka teisi barbereid. Lee klientide nimekirjast leiab mitu kuulsust.

Aastate jooksul on ta koostööd teinud ka mitmete tuntud brändidega, kaasaarvatud American Crew. Kutsusin Lee Channoni vestlema, et tutvustada teda eestlastele. Tema professionaalsust barberina on juba paljud eestlased saanud näha. Tema soov Eestis oli kasutada oma töös American Crew tooteid ja nii algas ka meie koostöö temaga.

 

Kust sa pärit oled ja millega oled tegelenud?

Lee; Olen pärit Inglismaalt ja viimased 31 aastat olen olnud barber.

Kes on Lee Channon Eestis?

Meister barber, abikaasa ja isa.

Mis on Sinu hobid?

Ragbi.

Miks sa valisid 31-aastat tagasi hakata barberiks ja mis sind siiani selle juures köidab?

Hakkasin barberiks, sest ma olen loominguline inimene, naudin erinevaid vestlusi iga kliendiga. Usun, et suhtlemine harib ja annab mulle juurde teadmisi.

Kuidas Sind Eestis kliendid leiavad ja millised kliendid sinu juurde tulevad?

Sotsiaalmeedia on kõige parem vahend. Ma kasutan Facebooki ja Instagrami. Ja minu kliendid soovitavad mind teistele.

Mis tooteid sa kasutad oma töös juuste- ja habeme jaoks? Miks sulle meeldib see bränd?

Eestis kasutan ma American Crew tooteid, sest  neil on turul kõige mitmekülgseim valik. Mulle meeldib kasutada just erinevaid tooteid ja segada neid ka omavahel, et saada stiilsemaid ja mitmekülgsemaid tulemusi.

American Crew  tooted on ainult professionaalseks kasutamiseks või sa soovitad neid ka kodus kasutamiseks?

Ma väga soovitan kasutada kõiki tooteid ka kodus, sest ainult nii saad sa ise kodus  luua barberis saavutatud tulemuse.

Kuidas kliendid saavad Eestis soetada endale  American Crew tooteid?

Tooted on kõik olemas e-poes www.kivilaine.ee ja tulevikus ka minu veebilehel www.leechannon.com

Räägi palun oma tuleviku plaanidest.

Tulevikus plaanin avada oma Lee Channon barbershopi ja neid laiendada frantsiini platvormina. Mul on juba praegu suur kliendibaas ja ka õpilased, keda koolitan.

Mis Sulle Eestis meeldib?

Kõik, alates kultuurist, lõpetades inimeste sooja vastuvõtuga, keda kohtan. Ja loomulikult minu pere, minu lapsed.

Kas on ka midagi, mis ei meeldi?

Ei.

Kuidas Sa suhtud hetke kriisiolukorda? Kas kannad maski salongis ja palud oma klientidel kanda?

Hetkel ma liigun Inglismaa ja Eesti vahet palju. Inglismaal on kohustus kanda maski ja visiiri. Eestis kannan kindaid ja mask on alati käepärast olemas, kui tekib vajadus. Klientidelt ei oota ma midagi. Koroona testi teen alati kui tulen Eestisse.

Palun ütle midagi head ja värskendavat inimestele.

Just don´t give up trying what you really want to do, where there is love and inspiration, I don´t think you can go wrong.

 

 

 

 

 

 

 

 

Artikli autor: Kivilaine Oü, American Crew Eesti tootejuht Kristiaana Laansoo, oktoober 2020

American Crew tooteid ja salonge leiad üle Eesti. Täpsema huvi korral pöördu meie poole, kirjutades kristiaana@kivilaine.ee või helistades +372 5097811