American Crew koolitused / sügis 2019

Ligi kakskümmend aastat on American Crew olnud maailma kõige nõudlikum meeste juuksehooldusbränd.
Mehed ja brändi stilistid tuginevad kõige värskeimatele trendidele, parimatele juuste-, keha-, raseerimise- ja stiilsete toodetele.

Anname ülevaate American Crew erinevatest koolitusmoodulitest, mis toimuvad aastaringselt piisava arvu osalejate korral.
Täpne toimumisaeg ja lisainfo tootejuhtidelt: Evelin.partna@kivilaine.ee või Silver@kivilaine.ee

TOOTEKOOLITUS.
Tutvustame American Crew brändi ja selle tootevalikut, millised tooted kuuluvad sortimenti ja kuidas neid kasutada. Trende loova brändina räägime kindlasti ka hooajalistest moesuundadest meeste barber- ja juuksehoolduses/seadmises + toome siia kohe ka näiteid brändi tootevalikus olevatest trende toetavatest ja luua aitavatest toodetest. Samuti tuleb American Crew varal juttu sellest kuidas hõlbustada salongitööd ning teha koduhooldustoodete kaasa- ja lisamüüki.

PRAKTILINE LÕIKUSKOOLITUS.
Tutvustame erinevaid moodsaid lõikustehnikaid ja habeme piiramist, räägime aegumatutest klassikutest ning põnevatest uutest meeste soengutest ja toodetest. Arendame teie oskusi meestöö vallas, õpetame käsitlema erinevaid tööks vajalikke seadmeid ja tööriistu ning toome teieni värskeimad uudised ja nipid barbermaailmast.

ACUMEN HOOLDUSRITUAALID.
Tutvustame uut American Crew preemiumsarja Acumen. Õpetame erinevaid hooldusrituaale meestele nii näohoolduseks kui habemeajamiseks. Kuidas pakkuda preemiumteenindust ja lisaväärtust meestele kes teavad oma väärtust. Toome välja tootekulu ja soovitused toodete kasutamiseks salongides ja barbershopides, kuidas teha lisamüüki ja garanteerida kliendi rahulolu ja tagasipöördumine salongi.