Kivilaine esindussalong

Oleme loonud Tallinna kesklinnas Kivilaine esindussalongi, et saaksid poovida ka Swissline ja Dermalogica professionaalseid nahahoolduseid ja  koheselt lemmiktooted kaasa soetada. Esindussalongis saad tutvuda lisaks ka R+Co juuksehooldustoodetega.
Samuti pakume sulle maniküüri ja pediküüri teenuseid ning lisaks on valikus erinevad ilulisad.

Tutvu teenustega ja broneeri aeg mugavalt SIIN kui tead täpselt mis soovid.

Kui sa pole kindel mida su nahk täpselt vajaks, siis broneeri aeg telefoni või e-maili teel ja meie spetsialistid aitavad sul valida sulle sobiva hoolitsuse.
Telefon: +372 6020276
E-mail: nordic@dermalogica.ee


Kliki soovitud protseduuril menüü avamiseks. Lisaks panime sulle mõne soovituse, et otsust oleks kergem teha.

Dermalogica hoolitsused

BUDUAAR ilulemmik 2022 võitja salongihooldused kategoorias
PRO SKIN 30 / 45 €

Näohoolitsus mis vormitakse kokku personaalsetest naha vajadustest lähtuvalt, et saavutada just Sinu parim nahk. Hoolitsusele lisandub Face Mapping nahaanalüüs, tänu millele valime just Sinule sobivad tooted ja hoolitsuse käigu.

Swissline hoolitsused

EPP KÄRSINI TAGASISIDE:

„Näonahk oli peale Swissline Hydra-shoothing näohoolitsust siledam ja pehmem ning rohkelt niisutatud. Miimilised kurrud silmnähtavalt vähenenud. Nautisin väga massaaži osa, nii näole, kaelale kui peale. Üllatav oli tähelepanu huultele ja tundus, et peale huulte hoolitsuse olid need palju rohkem pruntis ja meelamad.”

HYDRA-SOOTHING / 75 min* / 110 €

KUIVALE, NIISKUSVAESELE VÕI TUNDLIKULE NAHALE Intensiivselt niisutav hooldus pakub nahale maksimaalset mugavustunnet, turgutab, lisab energiat ning sära. Loodudspetsiaalselt taastama januse ja stressis naha hapnikuvarusid, aitab see hooldus kaotada nähtavaid väsimuse jälgi ning jätabnaha nooruslikult säravaks ja värskusest pakatavaks. *3-faasiline koorimine siledama ja klaarima nahapinna saavutamiseks.

Veiniteraapia kehahooldused

Ilulisad

Maniküür ja pediküür


Kus me sinu jaoks olemas oleme?

Kivilaine esindussalong,
Nordic Hotel Forum I korrusel

Viru väljak 3, 10111 Tallinn
Telefon: +372 6020276
E-mail: nordic@dermalogica.ee

Sissepääs maja ees eraldi uksest Dermalogica sildi alt.