Revlon Professional koolitused / sügis 2019

Siit leiad Revlon Professional koolitusmoodulid, mis toimuvad aastaringselt piisava arvu osalejate korral.
Täpne koolituste toimumisaeg ja lisainfo tootejuhtidelt: Evelin.partna@kivilaine.ee või Silver@kivilaine.ee

REVLON PROFESSIONAL KOOLITUSED

TOOTEKOOLITUS.
Esimene samm Revlon Professional tootemaailma avastamiseks on teada saada mida brändi sortimendist üldse leida võib ning mis on erinevate toodete kasutusvõimalused. Koolitusel õpid tundma brändi ja tooteid, et saaksid maksimaalselt realiseerida oma loovust, garanteerida oma töö tulemuslikkust ja ka selle kasumlikkust.

PERFEKSTED BLONDID.
Õpid kuidas valida õiget tooni, luua erinevaid külmasid efekte, neutraliseerida  või anda soojust erinevatele blondidele. Avastad lõputuid blondi variatsioone toodetega mis on loodud kõige ihaldatuimate blondide värvide loomiseks. Koolitusel tutvustame Revlonissimo Colorsmetique Intense Blonde heledaid püsivärve, Blonderful blondeerimissarja ning erinevaid toonimisvõimalusi. Tutvustame ka uut Nutri Color otsetoonimist, Magnet Polluplex seeriat ja kaasamüügitooteid.

VÄRVIKOOLITUS.
Sisaldab baasteadmisi brändi värvidest ja tehnilistest toodetest. Osalejad õpivad kuidas luua maailma kõige kauneimaid juuksevärve, kuidas katta halli, valida ja segada toone, tumendada ja värskendada juuksevärvi. Koolitusel teemadeks ka Colorsmetique püsivärvid, Color Excel kergvärvid, Nutri Color tooniv hooldus, juukseanalüüs, otsetoonimine, uus Magnet Polluplex seeria ja kaasamüügitooted.

EKSPERIENCE JUUSTE- JA PEANAHAHOOLDUS.
Meremineraalidega rikastatud professionaalne luksuslik juuste ja peanahahooldussari  baseerub filosoofial – SEA-SCIENCE-SENSES ehk Meri-Teadus-Meeled. See on esimene sari kus kasutatakse talassoteraapiat kui salongis pakutavat spa hoolitsust juustele ning peanahale koos unikaalsete koduhooldusrituaalidega. Käsitleme peanahaprobleeme, millest need tekivad, kuidas neid ennetada, diagnoosida ning taastada peanaha ja juuste terve seisund.

KOLLEKTSIOONID JA TRENDID.
Värskeimad hooajalised trendid, uuenduslikud toonid ja tooted, loomingurikkad lõikus,- ja värvitehnikad. Räägime kuidas pakkuda teenust salongisõbralikult ning erinevatele klienditüüpide puhul. Omandad loomingurohked värvi,- lõikus,- ja stiliseerimistehnikad, millega täiendad oma tehnilisi oskusi. Tutvustame ka kõige värskemaid moesuundi, juuksetrende ja uuendusi juuksurite maailmas.