California tan brändi leht

California Tan

Calfornia Tan päevituskosmeetika bränd on teinud oma valdkonnas suure sammu uuenduslike visioonide ja suunda näitavate tehnoloogiate poole. Brändi kaasaegsele mõttelaadile toetudes tehakse pidevalt tootearendusi, et pakkuda klientidele alternatiivi pruunistajatega toodetele, kuid mis loomulikul teel looksid pruunistajatega samaväärse tulemuse. Samuti annavad kreemides leiduvad luksuslikud koostisosad nahale maksimaalse elamuse, mis ei kesta vaid päevitamise ajal, vaid hellitab nahka terve päeva vältel.

Seda kõike seal juures Premium klassi tasemel! Brändi toodetel on päevitust loovad ja pikendavad omadused, valikus on nii päevituse intensiivistajad, naturaalsete pruunistajatega kui ka DHA-ga ehk isepruunistujatega päevituskreemid.

Bränd on kindel lipulaev isepruunistuvate toodete maailmas! Valikus on Sunless ehk isepruunistuvad tooted koduseks päevitusjume loomiseks ja profikasutuseks mõeldud spray-päevituse vedelikud. California Tan on tuntud ka kui unisex aroomiteraapia bränd – kõik selle kaubamärgi tooted on pigem parfüümi meenutavad või kergete, ahvatlevate ja vaheldust pakkuvate lõhnadega.

California Tan tooted leiad siit