Meist

Kutsume sind avastama esmaklassiliste ilutoodete ja –aparatuuri ning sisustuse maailma.
Juba üle 30 aasta oleme me veendunud, et meie eduloo taga on tugev suhe oma partneritega. Oleme rohkem kui lihtsalt konkurentsivõimeline, tänu kõrgkvaliteetsetele ja maailma juhtivatele ilumaailma kaubamärkidele, mis kuuluvad meie portfelli.

Eelkõige on Kivilaine maailma tippklassi päevituskosmeetika nagu Australian Gold, Swedish Beauty, Designer Skin, California Tan, Emerald Bay ja COOLA maaletooja. Lisaks pakume me luksuslikeimat päevituskeskuste sisustust koostöös Ergoline-iga, salongisisustust REM –ga ja aparatuuri IONTO ja SÜDA-ga. Koostöös Euroopa tuntuima solaariumilampide valmistaja Cosmedicoga pakume juba täna kogemust, mis teiste jaoks on alles visioon tulevikust.

Omame oma portfellis ka juhtivaid juukse- ja nahahooldus kaubamärke nagu Dermalogica, Swissline, American Crew, Revlon Professional, Hempz ja R+Co.

Professionaalidele pakume ka profisarju nahahoolitsuse ja juuksehoolduse näol Dermalogicalt, Swisslinelt ja Revlon Professionalilt.

Loe meie lugu

Kus me tegutseme

Katame Läänemere äärse ala Leedust Lapimaani, sealhulgas kõik Balti riigid ja Soome.

Soovid meie partneriks?

Oleme alati avatud partneritele, kelle mõttelaad ühtib meie omaga ning kes on valmis arenema koos meiega ilumaailmas. Kui oled huvitatud meie maaletoodavate brändide edasimüügist oma piirkonnas, palun võta meiega ühendust.