Partnerid jaeturul

Kivilaine ilutooteid leiab suurimatest jaekettidest nagu Tallinna- ja Tartu Kaubamaja, I.L.U, Stockmann, Selver, Rimi, Coop ning Prokosmeetika ja Tradehouse ilukaubamajad.
Pakume suurt valikut kvaliteetseid ilu-, päevitus- ja juuksehooldustooteid, mida saate osta ka meie e-poest.

Missioonil muuta igapäevased ilurituaalid elustiiliks, oleme koostanud igale jaemüügikohale nii hooajalise kui ka püsisortimendi tarbeks parima valiku erinevate ja just sinna sobivate toodete hulgast. Oma eesmärgina näeme paiknemist alati käepärases kaugusel ilugurmaanist – olgu selleks siis suur kaubamaja, ilubutiik, jaekauplus või e-pood. Oma toote- ja brändivalikuga katame laia hinna ja kvaliteedivahemiku.

Oleme trendide maaletoojad ning pakume väga laias valikus ja kõrge kvaliteediga tooteid. Ilumaailmas toimub pidev innovatsioon ning areng ja, et klient saaks parima, koolitame väsimatult edasimüüjaid ja koostööpartnereid, et nad oskaks anda alati asjakohast ning professionaalset nõu ning müüvaid soovitusi.

Iga edasimüüja jaoks on meil personaalne kliendihaldur, kes annab õigel ajal nõu. Väärtustame tagasisidet, mis aitab meil kvaliteeti senisest veelgi tõsta ning efektiivistada juba täna toimivat tarneahelat.

E-Partner

E-Partner programm on ideaalne iluteenindajatele ja influenceritele, mis on tuntud kui affiliate marketing ja millega teenitakse tooteid müües ja reklaamides endale vahendustasu.
E-partner on ideaalne programm nendele salongidele, kes soovivad pakkuda suuremat sortimenti ja teha seda nii, et raha ei seisa toodete all laos kinni.

Mõlemal juhul teenib nii iluteenindaja kui ka influencer vahendustasu – kas tehes müüki spetsiaalsete linkide alusel või kasutades sooduskoodi või tehes salongina otsemüüki läbi meie e-poe. Igal juhul on vahendustasu garanteeritud.

Tundub, et see on midagi Sulle? Kirjuta info@kivilaine.ee kiri pealkirjaga E-Partner ja räägime juba täpsemalt!
Oled juba meie äriklient? Võta ühendust oma tootejuhiga või kirjuta samuti info@kivilaine.ee.

Oled juba E-Partner?

E-PARTNER LEHELE

Rõõm usaldusväärsetest partnersuhetest

Kivilaine on MyLook.ee pikaaegne ning usaldusväärne koostööpartner. Tänu Kivilainele saame oma klientidele pakkuda laias valikus väga hea kvaliteediga tooteid. Oleme koostööga väga rahul!

Anneliis Ukleika | Mylook.ee

Läbimõeldud pakkumisest võidavad kõik osapooled

Tegemist on väga koostööalti partneriga, kes mõtleb pakkumisi tehes alati sellele, et kõik osapooled ühiselt võidaks. Loodame, et klientide huvi nende toodete vastu on jätkuvalt suur ning meie koostöö saab jätkuda veel pikalt.

Ljudmilla Kirpitšnikov | Rimi

Sõbralik ja rõõmsameelne koostöö

Kaup on eranditult kiirelt kohal, koolitused väga asjalikud. Koostöö on alati sujunud probleemideta ja kui ka on esinenud pisikesi muresid, aidatakse neist alati kiirelt ja asjalikult üle saada. Loodan, et meie koostöö on veel pikk ja jätkub sama meeldivalt, kui on olnud siiani.

Marilyn Välja | ProKosmeetika