Sinu partner ilumaailmas – profitoodetest kuni salongisisustuseni

Omame üle 30.aasta kogemusi iluteenuste maailmas ning meil on personaalne suhe oma klientidega. Pane meie kogemused enda kasuks tööle alates profitoodete valikust ja salongi loomisest, kuni sobiva sisustuse ja jaemüügitoodete valikuni. Täienda end koolitustel ja ole kursis uute trendidega ilumaailmast. Keskendu vaid sellele, milles sa oled hea ning jäta kõik muu meie kanda: alates finantseeringu leidmisest oma unistustele, kuni igapäevase hoolduseni.

SISEKUJUNDUS JA TEOSTUS

Kogemused alates aastast 1991

Omame pikaajalisi kogemusi ilusalongide toimimise loogikast ja praktilistest vajadustest. Oleme aidanud luua mitmeid iseseisvaid ilusalonge ning ka mitmest salongist koosnevaid kette. Meil on väljakujunenud suhted sisekujundaja ning ehitusettevõtjatega. Sõltumata kasutada olevast pinnast saame pakkuda alati optimaalse lahenduse sisekujundusalasest nõustamisest, kuni eskiisprojekti ja teostajani. Ei ole vahet, kas räägime olemasoleva salongi värskendusest või päris uue rajamisest, lahenduse leiame kõikidele unistustele.

FINANTSEERIMINE JA ÄRIKONSULTATSIOON

Keskendu sellele mida sa oskad, meie hoolitseme ülejäänu eest

Usume, et hea klienditeeninduse juurde käib ka finantseerimislahenduse pakkumine. Ettevõtted on efektiivsed siis, kui nad keskenduvad sellele, mida nad kõige paremini oskavad. Meie koostööpartneri InBank Liisingu abil võite oma unistustele leida paindliku finantseeringu, mis realiseerub läbi igakuiste maksete, jättes Teile võimaluse pühenduda oma põhitegevusele teades, et Teie vara finantseerimislahenduste eest hoolitsevad oma ala professionaalid. Kõik ideed ei pea olema alati detailideni läbi töötatud, aitame hea meelega kaasa ka äri planeerimise ning õige suuna leidmise poolelt. Meeleldi panustame oma kogemusega, mis kogunenud juba alates aastast 1991 ning lisaks õigele vormile, aitame leida ka õige sisu.  

SEADMETE, INVENTARI JA SOLAARIUMIDE HOOLDUS JA GARANTIIHOOLDUS

Iga asi kestab hästi, kui teda õigesti hooldada

Midagi ei tasu jätta juhuse hooleks ning seadmete ja inventari puhul tagab rahulolu, kui tead, et maaletooja tunneb ning teostab kõike mis puudutab juuksurisalongide, pediküüri- ja maniküüri kabinettide, massažistuudiote ning solaariumide seadmete, inventari, aparaatide ning solaariumikabiinide garantii- ning graafikujärgset hooldust. Koolitame oma spetsialiste regulaarselt otse tootjate juures ning hooldusmeeskond omab teadmisi uusimatest tehnikatest ning lisaks ka pikaajalist praktilist kogemust. Saame tagada parima hoolduse ja pika ekspluatatsioonivälba teie tehnikale. Lisaks saame pakkuda tava ja graafikujärgset hooldust suurele osale seadmetele, mis ei ole meie käest ostetud ega kuulu brändide alla, keda esindame. Tüüpilisemaks näiteks võib siinkohal tuua solaariumilampide vahetuse, mida tuleb teostada sõltuvalt lambitüübist 600-1000 töötunni möödudes, ning lisaks puhastada solaariumi klaasid ja filtrid, et tagada klientidele rahuldust pakkuv ja turvaline päevitustulemus.

KOOLITUSED JA TRENDID

Ole alati teadlik tulevatest trendidest ja materjalidest mida kasutad

Tuues maale maailma tippbrande on meil võimalus kasutada juhtivaid teadmisi oma koolituste korraldamisel. Oleme sammu ees tänasest päevast ja tutvustame trende, mis alles loovad omale teed. Koolitame Teie töötajatest tippspetsialistid, kes oskavad kasutada innovatiivsemaid tehnikaid ning materjale, lisaks loomulikult ka töövõtted, tagamaks täiuslikku tulemust ning klientide rahulolu. Lisaks oma koolitustele toome maale ka rahvusvahelisi staare ning viime oma kliente väliskoolitustele.

E-pood professionaalile

Registreeri ärikonto ja telli endale ja oma klientidele tooteid mugavalt e-poest. Annab võimaluse hoida salongis vähem kaupa ja klientidele pakkuda kaupa kogu sortimendi ulatuses!

Eduka äri alus on usaldusväärne partnersuhe

Tänud abi ja asjaliku partnersuhte eest, mis on aidanud kaasa meie edule ja ettevõtte arengule.

Olga Valner | Sunplanet

Koolitustes ja maailmatrendide tundmises peitub edu võti

Väga meeldiv koostööpartner, kes on alati valmis toetama nii meie juuksureid kui ka juuksuriõpilasi.

Kertti Viru | Eesti Juuksurite Ühendus

Õiged tootesoovitused muudavad töö nauditavaks

Professionaalina võin öelda, et parimat lokivedelikku, kui ISO, ei ole ma oma pika juuksuri karjääri jooksul kasutanud. Tean kindlalt, et lokid õnnestuvad, kui selle vedelikuga teen ning olen tänulik Kivilainele hea soovituse eest.

Marika Liik | Võlumaa Ilusalong