Coola brändi leht

Coola

COOLA on ellusuhtumiselt roheline, kuid luksuslik päikesekaitse tootja! Mitmeid ilu ja tarbijaauhindu võitnud COOLA päikesekaitsesarja tooted on puhtad, orgaanilised taimsete komponentidega, antioksüdantide rikkad, looduslikud ja väga nahasõbralikud (parabeenide, paba-, mineraalõlide ja ftalaatide vabad). Plant Protection® koostises kasutatakse looduslikke ekstrakte nagu plankton, punane vetikas ja punase vaarika seemne õli, mis võimendavad SPF faktori kaitsevõimet. Tänu sellele on COOLA toodetes 85% vähem UV-filtreid võrreldes konkureerivate brändide toodetega.

Cruelty Free ehk julmuse vabad tooted on COOLA suund, mis ei ole testitud loomadel. Farm to Face® viitab suunale, et toodete koostis sisaldab minimaalselt 70% sertifitseeritud orgaanilisi ja tootjamaa kohalikku päritoluga komponente. Toetatakse kohalikke kasvandusi ja sealseid töökohti. Bränd on eriti rikkalik looduslikke ja orgaaniliste antioksüdantide poolest nagu acai-, punase vaarika seemne-, linaseemne-, argaania-, avokaado- ja kookosõlid, kakaovõi. TSA poolt on kinnitatud, et enamus COOLA toodetest sobivad oma mahult ja pakendilt ka kergelt käsipagasisse.

Brändi tootevalikus on nii päikesekaitseks kui ka igapäevaseks nahahoolduseks kui ka spetsiaalselt sportimiseks ja tundlikumale nahale mõeldud tooteid. Hetkel pakume COOLA valikust nii Classic, Mineral kui ka Beauty kollektsiooni.

COOLA valiku leiad siit