Dermalogica- Sinu naha tervis saab alguse siit!

Nahahoolduse professionaalsest tipust on meile jõudnud maailmas tuntud ja inimeste südameid võitnud bränd Dermalogica.

Dermalogica iluhoiak oli ja on siiani, et naha tervis oleks esikohal. Me saavutame tervislikuma naha toodete abil, mis sobivad elustiili ja nahaga seotud probleemidega. Dermalogica on uhke, et on teerajajaks puhta nahahoolduse kontseptsioonile.

DNA

Dermalogicas keskendutakse eelkõige naha tervisele, haridusele ja teadusele. Siin ei räägita ilusast nahast, vaid sinu naha tervise uuele tasemele viimisest. Dermalogica on saavutanud oma enesekindluse tänu nahahooldusspetsialistidele üle maailma, kes kasutavad neid tooteid igapäevaselt oma töös ja saavad parimaid soovitud tulemusi.

Igat klienti koheldakse individuaalselt ning lähtutakse tema naha vajadustest. Selleks on Dermalogica loonud olulise tööriista- FaceMapping.

 

FaceMapping

 

FaceMapping on individuaalne naha kaardistamise analüüs, mille teostab nahaterapeut, kui soovite rohkem teada oma naha vajadustest, samuti salongis enne nahahoolduse protseduuri ning mida saab ka iseseisvalt läbida Dermalogica kodulehel.

FaceMappingu abil saab nahaterapeut määrata sinu naha spetsiifilised vajadused ja soovitada tooteid, mis aitavad kaasa sinu naha tervenemisele kõige efektiivsemal viisil. Terapeut näeb selgelt sinu naha murekohti ja kahjustusi. Seda soovituslikku nahahooldusrežiimi nimetame me Naha Tervise Plaaniks (Skin Fitness Plan).

FaceMapping on ainulaadne ja täpne töörist, tänu millele on võimalik saavutada sinu naha parim tervis.

 

 

 

Lugu

Dermalogica lugu saab alguse aastal 1986. Dermalogica loojaks on Jane Wurwand, kes on Suurbritannias välja koolitatud nahaterapeut. Saabudes USA’sse enda teadmisi edasi arendama avastas Jane kiiresti, et USA’s nahaterapeudi kutseharidus praktiliselt puudub ning tööle asujad on alakoolitatud ja väheste teadmistega.

Jane Wurwand avas Californias Rahvusvahelise Nahainstutuudi (International Dermal Institute) nimelise koolituskeskuse, kus ta enda teadmisi ja oskusi edasi õpetas. Sinna kutsus ta litsentseeritud nahaterapeute läbima täiendkoolitusi ning ka tänasel päeval peetakse IDI-it kosmeetikute kutseõppe standardite loojaks kogu maailmas.

IDI-s õpetades avastas Jane, et tooted, millega ta tööd tegi, ei vastanud tema standarditele ja uskumustele naha tervise taastamisel. Ta soovis luua brändi,  mille visiooniks on tooted, mis keskenduvad eelkõige naha tervisele, ei sisalda tavalisi nahaärritajaid ega koostisosi, mis võivad põhjustada põletikke (sh lanoliin, SD-alkohol, mineraalõli, kunstlikud lõhna-ja värvained).

Tooted

Dermalogica tooted on sertifitseeritud puhtad, julmusevabad, vegan (v.a. 3 toodet), parabeenide ja muude toksiliste ainete vabad ning täiesti gluteenivabad.

Dermalogica õpetab nahka topelt puhastama, see ainulaadne meetod puhastab naha põhjalikult, nahk saab taas hingata ning taastuda. Esimene puhastustoode lahustab nahalt meigi ja rasupõhise mustuse ning teine puhastab nahapinna juba sõltuvalt naha seisundile ning valmistab sinu naha ette järgnevate toodete paremaks imendumiseks.

Professionaalne nahahooldus

Dermalogica on juhtiv professionaalse kvaliteediga nahahooldusbränd kogu maailmas – seda kasutavad, usaldavad ja soovitavad professionaalsed nahaterapeudid.

Ei jälgi trende ega tee trikke. Dermalogica on nahahooldusbränd, mille juured on teadmised ning ohutus ja tõhusus on toodete arendamisel peamised prioriteedid. Professionaalsete toodetega on võimalik teha erinevad personaliseeritud nahahooldusi. Ükskõik, kas aega 15, 30 või 60 minutit – saate luua just täna ja just sellele kliendile kohandatud hoolduse, tagades soovitud lõpptulemuse. Dermalogica professionaalsete võimaluste valikust leiad erinevaid massaaži tehnikaid ja vahendeid kliendi heaolu suurendamiseks. Samuti on tooted aparatuuri sõbralikud. Hiljuti tuli Dermalogica turule uue põlvkonna kõrgtehnoloogiliste happehoolitsustega, mis on turvalised ja sobivad kõikidele nahaseisunditele.

Dermalogica Eestis

Dermalogica on Eestis tugevamalt ja võimsamalt kui eales varem! Põhjalikumaks tutvumiseks oleme loonud sulle ka Dermalogica.ee kodulehe.

Dermalogica tooted on saadaval Tallinna ja Tartu Kaubamajas ning tellida saab Dermalogica.ee kodulehelt Eestisse, Lätti ja Leetu.

Dermalogica ametlik maaletooja on Kivilaine OÜ.