Kauni ja püsiva jume saladus

Teame, et enne päevitama asumist võiks nahka koorida ja et päevitada tuleb alati mõõdukalt. Kuid kui see kaunis ja ühtlane jume juba kord saavutatud, siis kuidas seda hoida ja hooldada nii, et see kaua püsiks? Kauni jume hooldusel ja püsimisel on võtmesõnaks organismi veetasakaalu säilitamine, naha regulaarne niisutus kvaliteetsete päevitusjärgsete nahahooldustoodetega.

Hea teada!
Melaniin ehk pigment nahas liigub naha pinnale reeglina 28 päeva. Selleks et päevitus püsiks kauem, on oluline pidev ja piisav naha lisaniisutus. Naharakus milles on rohkem niisutust on tugevam ja tihedama koostisega ja seal püsib ka naha pigment ca 2 nädalat kauem!
Seega, ainus lahendus kuidas enda saavutatud jumet hoida on ÕIGE ja JÄRJEPIDEV NAHA NIISUTUS!
Teatavasti moodustab vesi moodustab umbes kaks kolmandikku (60-70%) meie kehamassist. Enamik meie rakkudes toimuvatest keemilistest reaktsioonidest vajavad toimumiseks vett. Vett on vaja toitainete ja hapniku transportimiseks kõigi keharakkudeni. See aitab muundada toitu energiaks ja toitaineid omastada. Vesi hoiab kehatemperatuuri stabiilsena ja kaitseb elutähtsaid organeid, osaleb kehavormide säilitamises ja on oluline naha tervisele. Vesi aitab organismil vabaneda jääkainetest – higi ja uriiniga väljuvad kehast paljud jääkained, vesi (pisarad, sülg) uhub ära ja lahjendab ärritavaid aineid. Samuti on vesi abiks hingamisel. Kuid mil moel on see oluline päevituskosmeetikast rääkides?

Kõik Australian Goldi päikese- ja päevitustooted lähtuvad naha vajadustest ja loomulikust koostisest – hoida ja säilitada naha vajalikku niiskustasakaalu.
Näiteks päevitades võib meie nahk piltlikult öeldes vee kao tõttu justkui viinamarjast rosinaks moonduda – päikesekaitsetooted aga taastavad organismile vajaliku niiskustaseme. Samuti sisalduvad päikesekaitse tootes kaitseosakesed punetuse ja põletuse vastu. Antioksüdandid aga aitavad organismist väljutada päevitamise ajal tekkivaid jääkaineid. Seega, soovitame soojalt alati kreemi soetamisel võtta aeg ja lugeda läbi tootekoostise info – läbimõeldud ja tõestatud toimiv tootekompleks on naha heaolu silmas pidades väga oluline!

Naha niisutamisega paralleelselt on võimalik jume pikendada ka päevitust pikendavate ja niisutavate nahahooldustoodetega.
Australian Goldi Moisture Lock on suvejume hoidmiseks IDEAALNE! Päevitust pikendav kreem on sulfaadivaba (mis sinu pigmenti ja jumet muidu lõhuks). Australian Gold Hemp Nation kreemid on aga loodud kanepiseemneõli baasil, mille niisutus kestab nahas lausa 24tundi. Samuti soovitame päevitusjärgselt kasutada spetsiaalset dušhigeeli, milles pigmendi suhtes leebem koostis ja pruunistajad. Nt proovi Buduaari lemmikuks saanud Hemp Nationi hibiskuse ja virsiku kehakreemil ja dušhigeeli!

Australian Gold päevitustooted randa >>