Mineraalidega rikastatud päikesekaitse.

Kas Sina ja Sinu töötajad teavad mis on mineraalidega rikastatud päikesekaitse?!
Või mis on tema eelised klassikalise päevituskosmeetika ees?!

Päevituskosmeetika tootejuht Birgit Puusepp: “Võtsime teema üles, kuna meie klientide ja ka teenindajate seas levib ekslik arvamus, et mineraalne päevituskosmeetika tähendab lihtsalt meie nahale vajalike toitainete lisamist tootele… asi on sellest kaugel! Ütlen ühe asja kohe ära – mõlemad tehnoloogiad kaitsevad nahka võrdväärselt. Küsimus on kliendi eelistustes ja klienditeenindaja teadmistes, et leida kliendile see õige ja toimuks rahulolev ost!”

Klassikalises päikesekaitses kasutatakse koos mitmeid ühendeid, mis UV kiired endasse neelavad ja tekkinud soojus nahas laiali hajutatakse. Mineraalse päikesekaitse puhul, aga sisaldab toode tsingi või titaani ühendeid, mis imenduvad naha pindmistesse kihtidesse ja peegeldavad koheselt UVA ja UVB kiired naha pinnalt tagasi. NB! Soovitan seda kontrollida, et kõikide päikesekaitse pakkujate toodetel oleks nii UVA kui UVB kindlad, sest mitmed tooted turul ei paku mõlemat kaitset!!!

Mineraalsel päikesekaitsel on järgmised vägagi ahvatlevad eelised:

Kauakestvam kaitse ja veekindlus! KUIDAS?
Minu lemmik pluss! Tsingi ja titaani ühendid EI LAGUNE nahal tööd tehes! Seega on tema kaitsevõime pikem ja säilib ka veega kokkupuutel!
Nahaärrituse risk on pea olematu – ideaalne tundliku nahaga kliendile! KUIDAS?
Mineraalid peegeldavad tagasi ka soojust, seega ei teki näiteks punetavatel/tundlikel kohtadel lisastressi ja puuduvad aktiivained ei saa nahka ärritada!
Vähem aktiivaineid, mis jäävad naha pinnale! MIKS?
Aktiivainete vastu on paljud allergilised ja tänu mineraalidele pole nende lisamine vajalik!
Ei ummista poore! KUIDAS?
Olenevalt küll tootest, kuid aktiivained on pea olematud, seega kõik liigne ei saa poore ummistada!
Kaitsevõime on kohene – ei pea ootama!KUIDAS?
Tsink ja titaan ei vaja aega soojenduseks, vaid peegeldavad nii UVA kui UVB kiired tagasi koheselt, seega pole vaja oodata kreemi imendumist.

Jah, tegu on kallimate toodetega ja kardetakse, et need ei müü, aga kui inimesteni jõuavad teenindaja kaudu ka nende eelised, siis neid lihtsalt armastatakse!

Kui tunned, et vajad SPF toodete osas KOOLITUST, siis ole hea ja anna meile teada!

Birgit Puusepp
Kivilaine OÜ
Päevituskosmeetika tootejuht
Mob: +372 5811 6518
Tel: +372 605 7057
E mail: birgit@kivilaine.ee