Novembris ruulivad mehed ja meeste tooted!

Kalender kuulutab novembri meeste kuuks – räägime Movembrist kui meeste tervise kuust, tulemas on Isadepäev (novembri teine pühapäev) ja siis otsa kohe ka jõulud. Mehed, ei ole oma valikutes tegelikult vähem nõudlikumad või edevamad kui naised – lahendusi soovitakse erinevate juuste, peanaha ja habemeprobleemide korral ning igapäevasele hügieenile on meestel seatud kõrged nõudmised! Mis võiksid olla Sinu poolt meesklientidele välja pakutud lahendused juuste väljalangemise, hõreda habeme, kõõma või hoopis liigse rasutootmise korral!?

Külma aja saabudes on õhk kuiv, kerge kõõm on kiire tekkima. Selle vastu aitab:

American Crew Anti-Dandruff + Sebum Balance Shampoo & Conditioner, 250ml
Shampoon, mis eemaldab nii kõõma kui reguleerib ka peanaha rasueritust. Aitab vältida sügelust ning on ka palsami omadustega!

Hõrenevate ja õhukeste juuste probleemi puhul soovita oma kliendile seda:

American Crew Fortifying Shampoo, 250ml Meeste juuksehooldus-toode, mis eemaldab peanahal olevad jääkained, värskendab peanahka jättes juuksed puhtaks, pehmeks, kohevaks ning tihedaks.

Igale mehele soovita kindlasti juurde igapäevast pähejäetavat seerumit:

American Crew Fortifying Scalp Revitalizer, 100ml Toode ergutab peanahka, muudab juuksed tihedaks, lisab kohevust. Parandab juuste elastsust, annab peanahale elujõudu. Sobib ka hõreda habemekasvu ergutamiseks.

Soovitame proovida kindlasti ka meie uut preemium meeste sarja Acumen, mis pakub salongidele kahtlemata uut, erilist ja luksuslikku kliendilähenemist, ent ka häid järelmüügivõimalusi! Brändi toodete kõrgetasemeline koostis ja patenteeritud Acumen kompleks sisaldab vitamiine, antioksüdante ja niisutavaid naturaalseid komponente.

Kindlasti vaata üle ka American Crew kinkekomplektid!

 

Tellimused: evelin.partna@kivilaine.ee silver@kivilaine.ee / tellimused@kivilaine.ee