Ole trenditeadlik suunanäitaja / Juuksetrendid

Aasta lõpus, uue alguses sagenevad klientide küsimused uute juuksetrendide teemal. Olgu siis käesolevas uudiskirjas etteruttavalt ära toodud meie Kivilaine juuksebrändide trendinäitajad ja muidugi ka tooted, millega neid trende luua!

Moes on siledad, sirged, hüper-elegantsed, läikivad ja defineeritud soengustiilid. Minimalistlikutest väljakutsuvateni rõhutades naissoo uhkust ja ägedust.


Konkreetsed jooned ja puhtad, veatud sirged soengud saad kasutades Revlon Professional Style Masters Lissaver 230 kraadise kuumakaitsega sirgendusspreid, mis muudab juuste sirgendamise 25% kiiremaks ja tõhusamaks, andes samal ajal juustele ka kauni läike ja siidise lõpptulemuse. Elastseks fiksatsiooniks kasuta aga Revloni Professional Style Masters Modular juukselakki või R+Co Outer Space keskmise hoidvusega juukselakki. Lisaläiget saab anda Revlon Professional StyleMasters Glamourama või R+Co Neon Lights silikoonivaba läikespreiga.

Samuti on moes kõikvõimalikud loomulikud ja rõhutatud lokid, lained ja taasleitud vesilokid.

Loomuliku loki pehmeks ja elastseks väljatoomiseks kasuta Revlon Professional Style Masters Curly Orbital lokikreemi või R+Co Chiffon kerget ja hooldavat juuksevahtu. Terve, elujõulise tekstuuri ja läike väljatoomiseks kasuta R+Co Trophy juuksespreid. Vesilokke ning läikivaid tulemusi saavutad hõlpsalt Revlon Professional Style Masters Defining juuksegeeliga või eriti tugevaks ja kauakestvaks püsivuseks R+Co Wall Street juuksegeeliga.

Saabuva 2020 aasta trendinäitajateks saavad kindlasti olema (on tegelikult juba praegu) moekad värvilised juustesse punutud paelad ja kasutatavad julgevärvilised kummid, trendikad punutised, erinevad ülespandud väiksemad või suuremad „sõlmekesed“ ja krunnid ning palju metalseid ja sädelevaid juukseklambreid.

Lase fantaasial vaid lennata ja veendu, et kogu vajalik värvikirev arsenal on salongis õigel ajal olemas, et neid siis erinevate soengute puhul julgelt ja lennukalt kasutada!