Sabé Masson pehmete nahka hooldavate parfüümide valikus on tahked parfüümid, parfüümveed, parfüümseebid ja käte- ning kehakreemid.“La Maison du Soft Perfume” looja Isabelle Masson-Mandonnaud usub, et ilu ja headus on jagamiseks. Pariisi südames asuvas Sabé Masson Design stuudios on 2014. aastast eksperimenteeritud erinevate lõhna, värvi ja disainikombinatsioonidega, et pakkuda inimestele ökoloogiliselt teadlikku luksust. See on tõeline alkeemia, uued galeenilised valemid ja köitvad lood selle kõige taga, mis viisid uue tehnoloogiaga Soft Perfume ehk pehme parfüümi sünnini!

Sabé Masson tahkete parfüümide Soft Perfume Solides seeria on sümbioos parimast parfümeeriast ning looduslikust kosmeetikast, mis sobib igale nahatüübile. Toodete valmistamisel ei ole kasutatud alkoholi, parabeeni ega parafiini. Teine lõhnaseeria – Soft Perfumes Liquides – põhineb naturaalsetel õlidel, on täielikult alkoholivaba ega sisalda pindaktiivseid aineid. Sabé Masson’i seebid sisaldavad palmiõli asemel rikkalikult Shea võid ning looduslike koostistega käte- ja kehakreemid on silikooni- ja parabeenidevabad.

 Sabé Masson – nahka hooldavad parfüümid on delikaatsete rikkalike lõhnadega. Ettevõte kasutab oma toodetes nahasõbralikke materjale, mida ei ole katsetatud loomade peal.

 Sabé Masson toodete valiku leiad siit