Swedish Beauty brändi leht

Swedish Beauty

Swedish Beauty on päevituskosmeetika bränd õrnale hingele, kes hoolib eelkõige endast ja ka teda ümbritsevast loodusest. Enamus tooted on 90% orgaanilise koostisega ja allergeenide vabad ning suund on olla võimalikult värske, kerge, looduslik ja rõhutada naturaalset ilu ja orgaanilisust. Toote aroomid on pigem värsked ja loodusele kohased. Bränd on kindlasti ainuõige toode Sinu sortimendis nendele, kellel on tundlik nahk või kes on enda toote osas väga valiv, kuid soovib looduse parimat hellitust tunda enda nahal. Swedish Beauty toote sügavast hingest annab märku ka see, et visioon on olla vegan ja loomade vastase julmuse vabad, mis rõhutaks igal sammul brändi soovi olla loodusega tasakaalus.

Tootevalikus on nii igapäevaseks nahahoolduseks kui ka nõudlikumale naharakule mõeldud tooted nii keha kui näo hooldamiseks ning toitmiseks,
millel on päevitust loovad ja pikendavad omadused. Tootevalikud on nii intensiivistavad, naturaalsete pruunistajatega kui ka DHA-ga ehk isepruunistujatega tooted.

Swedish Beauty tooted leiad siit