Swissline – siin täimaks nõudlikumate klientide ootusi!

Swissline on nahahooldussari, mis ühendab endas Šveitsi tipptasemel teaduse ja eheda glamuuri viisil mis ületab ka kõigi nõudlikumate klientide ootused.

Swissline´i ülima täpsusega loodud toodete koostised pakuvad mitte ainult mõõdetavaid tulemusi vaid ka võimalust kogeda erakordselt luksuslikke rituaale. Swissline usub, et luksuslik nahahooldus on palju enam kui lihtsalt silmnähtavad tulemused, sarja toodete rikkalikud tekstuurid ja hellitavad rituaalid võimaldavad kogeda puhtaid, rikkumata naudinguid, mida lihtsalt pole võimalik alahinnata.

Iseloomustamaks oma unikaalset lähenemist nahahooldusele on Swissline loonud täiesti uue moeleksikoni kuuluva mõiste Glamscience, mis kõneleb sellest, et tooted, mis veenavad oma tõhususes arste on samas nii võrgutavalt glamuursed, et tekitavad suisa vastupandamatuid kiusatusi.

Swissline´i tooted ja hooldused on saadaval ilukliinikutes, luksuslikes spaa- ja ilukeskustes ning eksklusiivsetes kaubamajades üle maailma. Sarja valikus on 48 müügitoodet, 62 profitoodet ning 7 luksuslikku näohooldust.

Kui soovid antud brändi ka oma salongi, spaasse või poodi, võta julgelt ühendust:

Ene Männe
Tel: +372 605 7057
ene@kivilaine.ee