Swissline brändi leht

Swissline

Nahahooldus, mida teie nahk mõistab. Swissline’i nahahoolduse eksperte ühendab kirg naha bioloogia ja ilu vastu. Swissline´i filosoofia on lihtne: intelligentne nahahooldus austab nahka ja töötab sümbioosis sellega, mitte selle vastu. Ideedest lõpptulemuseni anname igas hetkes edasi Šveitsi DNA kvaliteedi garantiid. Aauhinnatud toodete koostistes on nahale parimaid looduslikke toimeaineid ja nahaidentseid koostisosi nagu kollageen, niatsiinamiid, pre- ja probiootikumid, hüaluroonhapped, Madecassoside® ja palju muud. Šveitsis 30 aastat tagasi asutatud Swissline, on üks väheseid kaubamärke, kes suudab oma päritolu jälgida tagasi ajalukku rakuteraapia esimeste sammude juurde. Oleme uhked oma pärandi üle ja oleme biotehnoloogia innovatsiooni ning arenduse keskmes ka tänapäeval.

Meie Swissline’is usume inimese naha lõputusse taastumispotentsiaali ja seetõttu teame, et intelligentne nahahooldus peab töötama koos nahaga, võimendades biokeemiliste ja füsioloogiliste protsesside koostööst tekkivat tulemust.

Swissline on tulemustele orienteeritud professionaalne nahahooldussari, mis ühendab endas Šveitsi tipptasemel teaduse ja eheda glamuuri ning ületab ka kõige nõudlikumate klientide ootused. Swissline’i tõestatud toimega tooted virgutavad meeli, lõõgastavad ja taaselustavad – Sinu ilusa naha nimel.

SWISSLINE KOLLEKTSIOONID:

CELL SHOCK kollektsiooni tooted on loodud pakkuma erakordseid tulemusi võitluses naha vanuse, kortsude ja lõtvumisega ning muudavad naha pringimaks, siledamaks ja säravamaks.

Cell Shock tootedete tõhususe tagavad uusimad tehnoloogiad. Toodetes sisaldub patenteeritud vananemisvastane toimeaine Cellactel 2 Complex, mis kiirendab rakkude metabolisimi ja kollageeni ning elastiini produktsiooni, lisaks kliiniliselt tõestatud biomimeetilised tüvirakud, mereline kollageen ja kulla- ning siidikompleksid.

 

CELL SHOCK AGE INTELLIGENCE™ kollektsiooni ravimlaadseid toimeaineid sisaldavad tooted pakuvad lahendust samaaegselt mitmetele vananemisest ja naha stressist tingitud ilmingutele nagu sügavamad kortsud, tursed, paistetus, ebaühtlane nahatoon, lõtvunud ja prinkust kaotanud nahk jne.

Nahka parandava toimega vananemisvastased tooted vähendavad stressi ilminguid ning aitavad nahka ette valmistada ja soodustavad taastumist invasiivsetest ja mitte invasiivsetest esteetilistest protseduuridest nagu laserkoorimine, täitesüstid, mesoteraapia, kirurgilised lõikused jm.

Cell Shock Age Intelligence™ toodete farmakoloogilised toimeained:

–             Madecassoside® ravimitootjalt BAYER

–             Ronacare® ravimitootjalt MERCK

–             Ectoin® ravimitootjalt MUNDIPHARMA

 

 

CELL SHOCK WHITE kollektsiooni vananemisvastased ja nahka kirgastavad tooted sisaldavad uusimaid nutikad tehnoloogiaid, mis aitavad toimeainetel kohaneda naha oma metabolismi rütmide ja seisunditega ja tagavad tänu sellele naha noorusliku klaari väljanägemise.

FORCE VITALE Alpi mägede ökosüsteemist inspiratsiooni ammutanud kollektsioon pakub lahendust väga erinevatele nahaprobleemidele:  naha niiskusvaesus ja kuivus, liigne tundlikkus, punetav nahk ning liigne rasueritus.

Toimeainetena kasutatakse Šveitsi mägedes orgaaniliselt kasvanud taimi, mis võimaldavad luua ja pakkuda probleemist lähtuvaid personaalseid lahendusi. Kolm minikollektsiooni:

Aqua-VITALE: botaanilisi ekstrakte sisaldavad antioksüdantide rikkad intensiivselt niisutavad tooted tagavad nahale eluliselt olulise kaitse ja hoiavad ära enneaegse vananemise ilminguid.

Aqua-CALM: kollektsioon pakub nähtavat leevendust väliste ärritajate ja/või ebasobivate kosmeetikatoodete kasutamisel tundlikuks, punetavaks ning reaktiivseks muutunud nahale.

Aqua-PURE: tooted vähendavad tänu botaaniliste ja farmakoloogiliste toimeainete koostoimele kombineeritud ning rasuse naha probleeme.

 

WATER SHOCK puhastustoodete ja toonikute kollektsioon sisaldab Šveitsi alpimäestiku UNESCO Entlebuch biosfäärist pärit „metsikut vett“. See sulanud Alpi liustike vesi on oma teel Luzerni kantoni piirkonda voolanud läbi massiivsete kaljurahnude ja sisaldab tänu sellele suures koguses kulda ning on erakordselt kaltsiumi ja magneesiumirikas.

 

Ülima täpsusega loodud rikkalike tekstuuridega Swissline toodete koostised pakuvad nii mõõdetavaid ja silmnähtavaid tulemusi kui ka võimalust kogeda erakordselt professionaalseid hoolitsusi salongis, spaas ja ka ilukliinikus.

Swissline’i esmaklassilisi tooteid leiate eksklusiivsetest asukohtadest kogu maailmas.

Meie Kuldse Ringi partnerid on luksuslikud meditsiinikliinikud, medi-spaad, viietärnihotellid ja eksklusiivsed  jaemüüjad. Tipptasemel professionaalid sobivad suurepäraselt meie toodete ellu äratamiseks kogu nende kogemusliku ja sensoorse hiilguse poolest.

Swissline valiku leiad siit