Aprillis algab SPF hooaeg!

Professionaal teab, et viimane aeg on teha SPF sortimendi valik suvehooajaks. Seega siin lühikesed, kuid konkreetsed juhised SPF päikesekaitsetoodete valiku tegemiseks.

 Mis ajast peaks SPF tooted olema riiulis?
 Kuidas SPF sortimenti valida?
 Mis on miinimum sortiment, et pakkuda kliendile piisavat ja ootuspärast tootevalikut?

MIS AJAST PEAKS SPF TOOTED RIIULIS OLEMA?
Tegelikult võiks SPF tooted olla väljas aastaringselt, reisitakse päikeselistesse sihtkohtadesse ju 12 kuud aastas. Ent Eestimaa suve silmas pidades soovitame SPF tooted riiulisse sättida juba aprilli alguses, hiljemalt aprilli lõpuks. Võime kinnitada – eelmisel aastal esimeste kuumade kevadilmade saabudes vallandus paanika… Loodeti, et tellime siis kui läheb soojaks, aga sarnaselt mõtlesid mitmed ja tekkis korralik järjekord… Hooaja õigeaegset algust silmas pidades olid võitjateks vaid need, kes olid oma tootetellimused enne kevade algust ära teinud – nautisid SPF müügis korralikku edumaad! Nii, et palun… Kui vähegi võimalik, siis ole koos meiega SPF hooajast samm ees, ole valmis! 😊 Tee SPF tellimus kavõi täna!

KUIDAS SPF SORTIMENDIVALIKUT TEHA?

  1. Tehes sortimendi valikut, siis näeme, et suurim viga (kui nii tohib öelda) on vaid klientide lemmikute, pruunistavate toodete valimine sortimenti. Tehes sortimendi valikut soovitame ka pruunistajateta pihustatavaid geele, sest 30-40% inimestest siiski eelistab ka neid!
  2. Lisaks pihustatavetele geelidele oleks võimaluse korral mõistlik lisada sortimenti intensiivistav kuivõli, mis sobib ka salongis kasutamiseks ja Accelerator pihustatav pruunistav geel, mis on ilma kaitsefaktorita päevituse võimendaja, aga on variant neile, kes soovivad õlisid vältida.
  3. Samuti soovitame kindlasti valikusse SPF huulepulka! Teatavasti pole huultes poore ega higinäärmeid, seega on huuled päikese suhtes väga tundlikud. Et neid põletuse eest kaitsta tuleks alati kliendile ka eraldi huulepulka soovitada! Muide, meil on sel aastal ka uus SPF Lip Balm, mis on nüüdsest kõigile meeldivama kookose lõhnaga! Oleme saanud varasemalt tagasisidet, et eelmine toode jättis mõne jaoks ehk tiba ebameeldiva maitse suhu, kuid populaarsem lõhn ja essentsid peaksid seekord meeldima rohkematele!
  4. Vaata valikut ka selle pilguga, kas seal võiks olla vähemalt üks kaitsefaktoriga päevitust võimendav õli!?
    Selliste toodete armastajaid on palju! Tooteid samuti mitmeid, küsi lisa!

MIS ON MIINIMUM SORTIMENT, ET PAKKUDA PIISAVAT JA OOTUSPÄRAST VALIKUT?
Miinimum sortiment peaks olema Australian Goldi suurte Outdoor kollektsiooni toodete puhul 6tk reas ja minimaalselt 3-kaupa salongis. Poes minimaalselt 5 toote kaupa (kellel on sügavamad riiulid). Kindlasti peaks olema minimaalselt 2 SPF valikut nii pruunistavate kui ka mittepruunistuvate toodete kui päikesekaitse faktori puhul, sest üks toode ja kaitsefaktor ei saa rahuldada kõikide klientide vajadusi! Samuti peaks olema valikus min 1 toode, mis sobib nii salongis päevitamiseks kui ka randa kaasa võtmiseks + olgu valikus 1 kaitsefaktoriga päevitusõli.

 

SPF PÄIKESEKAITSETOODETE TEEMAL ON SULLE ALATI ABIKS TOOTEJUHT:
Birgit Puusepp / birgit@kivilaine.ee

TELLIMUSED
tellimused@kivilaine.ee