EQUAVE KIDS / Revlon Pofessional lastesari!

September on lastekuu. Kuigi võib tunduda, et laste juuksed ning peanahk on sarnased täiskasvanutega, ei ole see nii. Lapse juuksed ning peanahk on kergemini vastuvõtlikumad keemiliste ühendite suhtes nagu näiteks silikoonid, kunstlikud säilitusained ning sünteetilised lõhna- ja värvained. Seetõttu on Revlon Professional välja töötanud lastesõbraliku ja ka salongi sobiva EQUAVE Kids sarja!

Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud juuksehooldussari Equave Kids sobib lastele vanuses 3-12 eluaastat. Naturaalne lastesari on parabeenivaba, ei sisalda methylchloroisothiazolinoni ega formaldehüüdi. Hüpoallergeenne koostis on sulfaadivaba ning värvainetevaba.
Ennetab ja parandab enamlevinumaid probleeme nagu lõhenenud juukseotsad, pusad ning kuivad ja kahjustatud juuksed.
Equave Kids sarja valikusse kuuluvad hooldav geel-shampoon ning kaks erinevat pähejäetavat spreipalsamit.

Sulfaadi,- ning seebivaba shampoon puhastab ja toidab õrnalt peanahka ja juukseid, sisaldab pehmendavaid aineid ja B5 vitamiini.
Pähejäetav spreipalsam sisaldab nisuproteiine, mis kaitsevad juust ning muudavad juuksed kergesti kammitavaks. Palsam on rikastatud ka keratiiniga, et vähendada pusasid, staatilist elektrit ning tugevdada juuksestruktuuri. Annab juustele kohese pehmuse, jättes nad siidiseks ja läikivaks. Muide, pisaravaba sari sisaldab ka vajalikke ja kasulikke UVA/UVB filtreid!