Ionto-Comed püstolmeetodil mesohooldus

Selle protseduuri abil imenduvad toiteained koheselt ja tulemus on nähtav silmapilkselt. Samal ajal algab naha eneseuuenemise protsess epidermise sügavamates kihtidest. IONTO-MESO meetod, mille ülipeened MESO-nõelad liikudes üles ja alla läbivad epidermise tekitades sinna mikroskoopilised avad. Epidermis torgatakse läbi täiesti valutult, pehmelt ja kiiresti. Järgnevalt tungivad erinevad kontsentreeritud toimeained otse ja ühtlaselt naha sügavamatesse kihtidesse kus need saavad avaldada kiiret ja tõhusat toimet. Mesohoolduse protseduuri saab teha näole, kaelale, dekolteele ja käeselgadele.

1.IONTO-MESO SL on kõige lihtsam seade millega saate teha ainult mesohoolduse protseduure.

2.IONTO-MESOLIFT võimaldab lihaste ja naha stimulatsiooni keskmise sagedusega lainepikkusel impulssidega.

3.IONTO-MESOSONO on kombinatsioon mesonõeltest ja ultrahelist. Kombineeritud seadmetega saavutate mitmekülgse, samas aga veelgi kiirema ja tõhusama tulemuse.

Millist edu saavutate mesohooldusega?

  • Päikese- või nikotiinikahjustustega naha revitaliseerumine
  • Atroofilise naha uuendamine
  • Naha noorendamine
  • Kortsude kaotamine
  • Kahvatu naha puhul välimuse paranemine
  • Üldise vananemist ennetav-tõkestav mõju.

Mikronõeltega mesohoolduse protseduuri rakendatakse seal, kus tavapärased hooldusvõtted tulemusi ei anna!

Nõustamine ja tellimine
Nõustame teid isiklikult kui soovite saada infot ükskõik millise mesohoolduse seadme kohta, aga saame teid nõustada ning aidata ka teiste nahahoolduses kasutatavate aparaatide nagu mikrodermabrasioon (teemantlihvimine) või SONO (ultraheli) aparatuuri osas.

tellimused @kivilaine.ee