Hooaeg: pidulikud soengud

Natalia Turilova,
Kivilaine OÜ/ Revlon Professional brändikoolitaja:

2018-2019 pidulik soengumood on väga mitmekesine. Palju võimalusi eri-ilmeliste ja unikaalsete jõulu- ja aastavahetuspeo soengute seadmisel annavad jätkuvalt punutised, hobusesaba, lokid, krunnid ja muidugi Revlon Professional kvaliteetsed toimivad viimistlusvahendid!

Endiselt on moes igat sorti põnevad punutised ja kui soovid anda neile erilist tulemust, võib lisada juustele liikuvuseks ja elavdamiseks põnevaid toone Revlon Nutri Color maskidega. Lõppviimistlusena saavuta sile ja läikiv tulemus Revlon Professional Style Masters Glamourama Shine Spray`ga.

Lokkideta ei kujuta muidugi ette ühtegi jõulupidu. Lokkide esiletoomiseks on hea kasutada Revlon Professional Style Masters Curly Fanaticurls toodet. Kui soovid aga saavutada lokitangidega kauneid püsivaid lokke on parimaks abimeheks Revlon Professional Style Masters Modular Hairspray – saad nii kuumakaitse kui ka loomulikult püsivad lokid.

Moes on ka kohevad krunnid, mille tegemiseks läheb vaja Style Masters Volume Elevator Spray`d  – kohevuse ja soengu tõstmiseks juurest alates mis annab ka tugeva ja kauapüsiva tulemuse. Lõpptulemus fikseeri kindlalt ükskõik mis asendis Revlon Professional Style Masters Photo Finisher Hairspray`ga.

Juhul, kui teie soengud peavad püsima eriti kaua, ärge unustage Revlon Professional Style Masters Pure Styler Strong Hold  aerosoolivaba tugeva hoidvusega juukselakki!