Head vana aasta lõppu & edu uuel!

Lähenev aasta lõpp on kokkuvõtete tegemise, uute plaanide ja eesmärkide seadmise aeg!
Tänutundega koostööpartnerite ees tegime meiegi põgusa tagasivaate mööduvale.
Samuti piilusime õhinal peagi saabuvasse uude aastasse!

Meile on käesolev aasta pakkunud palju põnevaid väljakutseid ja nii mõndagi uut!
Tõime turule uued professionaalsed nahahooldusbrändid Sampar, Anne Semonin, Swissline, DCL ja Sabè Masson. Käed on löödud ja lepingud on allkirjastatud  – kohe 2019 aasta alguses saame teile esitleda ka eneseteadlikku ja innovatiivset juuksehooldusbrändi R+CO ning American Crew uut sarja Acumen. Seega on mida oodata! Vähe sellest – avasime ka professionaalidele ja teadlikele ilugurmaanidele mõeldud veebiportaali Skinowner.com kus toome lugejani iluvaldkonna uudised, parimad pakkumised, nipid ja nõuanded, põnevad intervjuud eriala spetsialistide ja huvitavate persoonidega ning tähepanu väärivad lood laiast maailmast. Oleme siiralt tänulikud, et uued brändid nii hästi vastu on võetud ning et senised (päevituskosmeetika-, juuksehoolduse-, salongisisustuse-, salongiseadmete- ja solaariumibrändid) end turul jätkuvalt usaldusväärsuse ja kvaliteediga tõestavad!

Peagi saabuv 2019. aasta saab olema taas väljakutseid pakkuv ja kindlasti erakordne!
Aastaid Kivilaine OÜ nn koduks olnud Zellulloosi kvartalist kolime peagi Tallinna südalinna, ärimaailma tuiksoonele kust kõik teed läbi viivad ning kus saab meie ettevõttel olema uus ja tempokas hingamine! Anname kolimisest ja kontori uuest aadressist Teile teada õigeaegselt, muudatuste lähenedes.

Meie suhtumine töösse ei muutu!
Oleme sihikindlalt toetamas kõiki oma koostööpartnereid ja brände – teeme täna ja tulevikus põhjalikke IT arendusi, pakume professionaalseid brändikoolitusi, igakülgset müügimeeskonna- ja reklaamituge.

Täname Teid senise meeldiva koostöö eest!
Soovime Teile head vana aasta lõppu ja meeleolukat aastavahetust!
Jätkuvat edu & kordaminekuid aastal 2019!