Millega üllatavad 2019. aastal päevituskosmeetika brändid?

Australian Gold 2019. aasta võib kokku võtta kui “vanade lemmikute” tagasitoomisega ja klientide poolt hinnatud sarjade laiendamisega.
Samuti on LÕPUKS jõudnud meieni uuel ja täiendatud kujul kauaoodatud ja metsikult palju küsitud Hydrate by G Gentlemen ehk meestele mõeldud kehakreem päevitust pikendavate omadustega!

Swedish Beauty bränd toob 2019. aastal kollektsiooni sisse mitu uuenduslikku toodet, mille tehnoloogiliseks lipulaevaks on Pollution Protection™ tooteliin, mille erakordne E-vitamiini segu koosneb viiest eluliselt olulisest E-vitamiini vormist, mis kõik on võimsad antioksüdandid, millel on nahka kaitsvad omadused, mis annavad nahale kaitsekihi toksiinide ja keskkonnamõjude eest ja on hüpoallergilise toimega.
Samuti on Swedish Beauty näol lõpuks leitud lahendus neile, kes ei leia riiulilt endale sobiva tugevusega nii-öelda Tingle toodet.
Tingle Drops ehk kreemile õhetust lisavad tilgakesed on need, tänu millele iga klient saab nüüd kreemi tuunida just enda soovide järgi.

California Tan üllatab aga päikese armastajaid sel aastal Axis tootesarjaga, mis on kehahoolduse tipptase ja teeb nii mõnelegi luksusbrändile enda toimelt silmad ette! Sarjas sisalduv Moisture Elixir™ loob barjääri naharaku membraanile, säilitades naha niiskust ning vähendades peenikesi miimilisi joonekesi ja kortsukesi. Eternal Essence™ on aga kombinatsioon koostisainetest, mis aitavad tõsta prokollageeni sünteesi organismis. Imesid teeb ka musta trühvli ekstrakt, mis annab väärtuslikul hulgal olulisi  ja kasulikke mineraale.

 Uuel aastal mitte lihtsalt uue hoo ja uute toodetega, vaid ka produktiivsemalt ja avatuma meelega hea koostöö nimel!  

Inimene on olend, kes VAJAB pidevalt uuendusi ja muutusi. Seda kõikjal ning kõikides eluvaldkondades! Ole loov! Kliendi tähelepanu uuel aastal saab lisaks uutele toodetele köita mitmel erineval viisil! Säti ümber toodete väljapanek riiulil, osta salongi uus potilill või mõnus tugitool, lisa värvi salongi hubaste patjade, uute kardinate või seina värvimise/tapetiseerimise näol.

Olen ka sel aastal Sinu jaoks alati olemas!
Kasuta mind oma soovide ja eesmärkide seadmisel ning nende saavutamisel ära nii palju kui võimalik!
Olen avatud kõikvõimalikele uuenduslikele ideedele või väljakutsetele!

Birgit Puusepp
Päevituskosmeetika tootejuht
Birgit@kivilaine.ee