Ionto-Comed, spaa lauad

Meie protseduurilauad on mõeldud eelkõige spaadele aga ka ilu- ja heaolukeskustele kuivõrd tooted on multifunktsionaalsed ja sobivad erinevateks spaa protseduurideks (nii kosmeetiliste protseduuride kui massaaži jaoks.). Tänu kõrgekvaliteetsetele materjalidele ja lihvitud täpsele teostusele on meie spaa lauad erakordselt vastupidavad ja mugavad.

TEIE INDIVIDUAALNE WELLNESS- HOOLDUSSÜSTEEM
Meie spaa- ja ilukeskustele mõeldud protseduurilauad on mitme mootori poolt individuaalselt reguleeritavad keha ja näohooldusteks. Lisaks kõrgusele on eraldi reguleeritavad ka veel selja- ja jalgade osa. Meie lauad on seega optimaalselt sobitatavad ja pakuvad kosmeetikule mugavat tööasendit näo või kehahoolduste tegemisel, samuti maksimaalset mugavust kliendile.

TEHNILINE TUGI JA TARVIKUD
Kõrgete kvaliteedinõuete kõrval mängivad meie laudade juures suurt rolli tehniline tugi, mille hulka kuulub nii paigaldus kui ka müügijärgne teenindus. Sellele lisaks saate meilt ka laias valikus protseduurilaudade erinevaid lisatarvikuid, nagu näiteks:
Kaitsekate tavaline
Polstripuhastaja
Laua niiskuskindel kate
Katted on valmistatud froteesist või pehmest sametist.

NÕUSTAMINE JA TELLIMINE
Soovite tellida keha ja näohoolduste protseduurilaua mis vastaks just Teie vajadustele? Kas soovite terviklahendust kogu kabineti sisustamisel? Anname Teile vajalikku nõu ning koostame individuaalse pakkumise. Meie laialdasest tootevalikust leiate mitmeid protseduurilaudu, kosmeetikaseadmeid, töövahendite kappe, luupvalgusteid ja palju muud. Kompetentne personal on alati Teie teenistuses!

IONTO RELAX EVOLUTION
“Arikalt kombineerides kaasaegse tehnoloogia meditsiini ja akustikaga lõi IONTO–COMED selle ainulaadse kehahoolduste, massaazhi ja lõõgastuse spaa laua. See pakub kliendile võimalust nautida erilist holistilist teraapiat ja paindlikult reguleeritavad keha-akustilist programmi mis tõstab traditsioonilise spaa hoolduse varem saavutamatule tasemele.

IONTO-RELAX SOUNDMOTION
Tegemist on kaasaegse spaa lauaga, mis pakub suurimat mugavust spaa hooldusel ning vibroakustilise ravi võimalusi. Unikaalne ergonoomika ja mugavus lamamisel, optimaalselt kohandatud ning individuaalsete raviprotseduuride tarbeks eriti pehme ja painduv padi tagab imelise ja absoluutse lõõgastumise tunde mida hindab nii teenindaja kui klient.

IONTO-WELLITY SOUNDMOTION
Kõrgklassi spaa hooldus vibroakustilise hooldussüsteemi abil! Redefineerib mugavuse tervise- ja kosmeetiliste protseduuride ajal. Kõrgtaseme elegants – ergonoomiliselt efektiivne disain tellimuse järgi – kohandatavad küljepaneelid või integreeritud värvilise valguse moodul.

IONTO-RELAX CLASSIC
Optimaalne laud spaa- ja kosmeetilisteks hooldusteks. Konkurentsitu hinna ja kvaliteedi suhe. Ideaalne kombinatsioon keha ja näohooldusteks ja massaaži tegemiseks. Polstri kujundus ja mugavus on kohandatav vastavalt teie soovidele ja nõudmistele.

 

IONTO-WELLITY STARLIGHT
Elegantne välimus, ülimalt elastne pind koos erakordsete funktsioonidega. Vertikaalne kõrguse reguleerimine – ergonoomiline, elegantne, funktsionaalne, sissetõmmatavad käetoed ja sügav selili asend, visko elastikust polster ja väljatõmmatavad rattad, individuaalsete soovide järgi kohandatav disain.

 

 

 

Juhul kui oled salongi asutamas või olemasoleva sisekujundust uuendamas, siis on meie tootejuht abiks disainlahenduste leidmisel:

Tel: +372 605 7057
tellimused@kivilaine.ee

Vajadusel küsi järelmaksu võimalust.