Uute tulijate rivis on koha sisse võtnud Prantsusmaalt pärit parfüümisari Sabé Masson.

Sabé Masson – avasta pehme parfüümi õrn paitus

Müstiline ja väljendusrikas ilumaailm on mind alati lummanud.
— Isabelle Masson-Mandonnaud, Sabé Masson La Maison du Soft Perfume asutaja

Pariisi südames asuv Sabé Masson Design stuudio on nagu sumisev mesilastaru, kus töö kunagi ei peatu.
Igapäevaselt katsetatakse sadu erinevaid kombinatsioone ning püütakse leida uusi lõhnabukette, mis oleksid võimalikult looduslikud ja nahasõbralikud. Siin sünnib uus alkeemia, uued galeenilised valemid ja köitvad lood selle kõige taga. Just siin sündis ka Soft Perfume ehk pehme parfüüm, mis kannab hoolt sinu naha heaolu eest.

Sabé Masson pehmed parfüümid annavad Sulle võimaluse lõhnastada end uuel, unikaalsel ja meeldival viisil.
Parfüümi embus – see on pehme parfüümi puudutus, paitus. Kanna parfüümi kas meelekohtadele, ninatipule, randmetele või põlveõndlasse ning lase sel uuel ja veelgi personaalsemal lõhnastamisviisil end üllatada – see on vahva ja ergastav kogemus.
Uudne lõhnastamisrituaal, mis loob heaolu ning hoolitseb ühtaegu nii naha kui ka hinge eest. Nüüd saad end lõhnastada täpselt nii nagu sulle meeldib, olenemata ajast ja kohast. Tegemist on delikaatsete ja rikkalike lõhnadega, mis lasevad sul end iseendana tunda. See on imeline nektar, millest iial ei väsi. Sõltuvus. Talisman. Parfüüm just sinule.

Omavahel kohtuvad imelised parfüümid ja õrn nahahooldus
Soft Perfumes Solides on eriline kombinatsioon parimatest lõhnadest ja kosmeetilistest koostisosadest, millel on palju nahale kasulikke omadusi. Tooted on alkoholivabad, ei sisalda parabeene ega parafiine. Kosmeetilise baasina on kasutatud sheavõid, tiaraõli ning tamanuõli ja mangovõid. Omavahel kohtuvad imelised parfüümid ja õrn nahahooldus. Toodete loomisel pole kellegi heaolu ohvriks toodud. Tooteid pole testitud loomadel ning mitmed parfüümid sobivad ka veganitele.

Sheavõi
Toitev ja parandav sheavõi on helde koostisosa, mis ühtaegu nii hooldab, kui ka taastab. Kreemjas koostis aitab nahka pehmendada.

Tiaraõli
Tiaraõli, mida saadakse Tahiti kuulsast lillest, on nahka niisutav ja pehmendav.
Kerge ja õrn koostis sobib ideaalselt naha niiskuse taastamiseks.

Tamanuõli ja mangovõi
Antioksüdandid ja taastavad omadused, tamanuõli ja mangovõi pinguldavad ning uuendavad Sinu nahka.
Ideaalsed komponendid kahjustunud naha taaselustamiseks. Sobib suurepäraselt tundlikule, õrnale nahale.

Sinu stiili parfüüm
Pehmete parfüümide valikust leiab terve aistingute ja üllatuste paleti. Kas oled metsik iludus “Belle Furieuse”? Või tunned end rohkem päikesekuningannana “Reine Soleil”? Või oled hoopis hingelt kunstnik “Artist”? Hästi valitud parfüüm on oma olemuses märkamatu, kuid ometi nii paeluv – see mähib meid oma embusesse, liites meid oma kehaga ühte, väljendades samal ajal meie hingelist poolt.

Parfüüm on väga isiklik asi, sest see loob iga inimese nahaga unikaalse harmoonia ning toob erinevate inimeste puhul, olenedes nahatoonist ja selle pH-tasemest, oma koostisest esile erinevaid noote. Sinu lõhn muutub sinu jaoks ainulaadseks. Anna parfüümile aega paljastada kõik selle erinevad noodid, tipust põhjani. Avasta selle harmooniad ja kuula selle “muusikat” – võid julgelt kombineerida üht lõhna ka teisega.

Iga tuju, meeleseisundi, stiili ja hetke jaoks on võimalik leida selle jaoks kõige ideaalsem pehme parfüüm. Lase end juhatada läbi kauni parfüümivaliku, vali sellest endale sobivad harmooniad ja loo omaenda ainulaadne alkeemia.

Kui soovid antud brändi ka oma salongi või poodi, võta julgelt ühendust tootejuhiga:

Ene Männe
Tel: +372 605 7057
ene@kivilaine.ee