Revlon Professional® sügis-talvine GLAMSQUAD

Revlon Professional® tutvustab uut sügis-talvist kollektsiooni GLAMSQUAD

Revlon Professional® on avanud kosmopoliitilise universumi portaali, mis hõlmab metalli pimestavat suundumust ja ulatub väljapoole tavapärasest! Tehnoloogiate abil saab nüüdsest loodud uus ja moodne tõlgendus naiselikust ilust. Need on justkui ettepanekud, millest õhkub funktsionaalsust ja urbanistlikku suhtumist.

Glamsquadi kollektsioon lubab julgetel ja tugevatel naistel miksida oma professionaalsesse igapäeva pimestavat rafineeritust tuledes ja kontrastides, kaasaegses helenduses ja luksuslikes metallist värvides. Erinevad lõõgastavad ja samas intensiivsed toonid saavad pehmelt omavahel segatud. Siin luuakse juuksemoes peeneid kontraste ja tipptasemel värvilisi peegeldusi. Trendikas look välimuses avaldub ekstsentrilistes sirgjoonelistes lõikustes ja suuremahulistes soenguseadmises, mis loob uut hüper reaalsust – lubab igal naisel avastada juukseseadmise uusi kaasaegseid võimalusi.

Sügis-talvise juuksemoe metallilise suundumuse mitmekülgsus on inspiratsioon iseenesest. Siin on võimalik mängida õrnalt toonide vaheliste värvidega, mis lisavad tekstuuri ja liikumist, mängivad romantilise läikega ja metallise säraga viimistluses.

Revlon Professional® paneb kõige uuema metallilise trendi Sulle käeulatusse!
Loovad võimalused on siin lõputud – laske end ja oma kliente pimestada ainulaadsest väljanägemisest, stimuleerige viit meelt ja suurendage sügis-talvisel perioodil naiselikkust valguse illusioonidega. Looge veatu ja dünaamiline lõpptulemus.