Miks sinu juuksehooldustooted peaksid sisaldama UV-kaitset?

Juuksed on väga oluline osa sinu enesekindlusest, välimusest ja enesekuvandist. Juuksed peegeldavad sinu isiksust ning kaunid ja terved juuksed juuksed on osa meie heast enesetundest. Juuksekarv on väga tundlik välismõjude suhtes, olgu need siis mehaanilised, füüsikalised või keemilised. Kõige sagedasem juuksekarva keratiinkidude struktuuri kahjustaja on UV-kiirgus!

Päike võib olla juustele kasulik, kuid UV-kiirguse eest tuleb oma juukseid kaitsta. Päiksevalgusest saadav D-vitamiin suurendab keratiini tootimist, mis on juustele väga oluline valk. Samal ajal UV-kiirgus nõrgestab juukseid kaitsvat kihti, tulemuseks on keratiini kadu ning juuksekiud muutuvad kuivaks ja hapraks. Juuksed tunduvad jämedad, näevad tuhmid välja ja muutuvad murdumisohtlikuks. UVA-kiirgus vastutab värvi muutuste eest, mistõttu sinu blondid juuksed võivad muutuda vaskjaks või helepruunid juuksed punaseks. Probleeme võib esineda ka värvimisprotsessil, kuna kahjustatud juuksekiududele värvipigmendid nii hästi ei kinnitu.

Päiksekahjustatud juuste tunnused:

  1. Järsk värvi muutus: kuivad juuksed on poorsemad ning värv pestakse kiiremini välja. Lisaks toimivad UVA-kiired nagu pleegitaja.
  2. Tekstuuri muutus: teie kunagi siledad juuksed on nüüd kuivad, karedad ja haprad ning ei hoia enam vormi nagu varem.
  3. Lõhenenud otsad: UVB-kiirguse poolt nõrgestatud lipiidkihti tõttu, muutuvad juukseotsad hapramaks ja murdumisohtlikuks.

 

Kuidas kaitsta oma juukseid UV-kiirguse eest?

  1. Tee kindlaks, et kõik sinu juuksehooldustooted sisaldaksid UV-kaitset.

Tänapäeval viiakse läbi suuri uuringuid, et luua juuksehooldusvahendeid mis hoiavad ära UV-kiirgustest tekitatud juuste kahjustusi. Kaitse oma juukseid nagu sa kaitsed oma nahka. R+CO juuksehooldustooted lubavad sul südamerahuga suve nautida, kuna kõik tooted sisaldavad UV-kaitset.

Juba huvi? Loe lisa toodete kohta klikkides SIIN.

  1. Niisuta, niisuta ja veelkord niisuta!

Viska käekotti UV-kaitse ja C-vitamiiniga pähejäetav juuksepalsam R+Co SUN CATCHER. Toodet võib kasutada nii niisketel, kui kuivadel juustel. Kasutage seda rannapäeval nagu te kasutate päiksekaitse kreemi on nahal, või pakkuge oma juustele niisutust ja kaitset päevasel jalutuskäigul õues. Hellitage oma juukseid nädalas korra ON A CLOUD üliniisutava ja taastavate õlidega maskiga. Ülim baobabi proteiinõliga tehnoloogia aitab ülesehitada rikutud juuksekiud, tervendades juuksekarva nii seest kui väljast.

  1. Vähendage šampooniga pesemist.

Palavatel päevadel higistame rohkem ning tunneme, et juukseid oleks justkui vaja tihedamini pesta. Meie juuksed toodavad õli, mis kaitseb neid päikese eest, seega ei tasu soojematel kuudel peapesuga liialdama hakata. Igapäevase vahutamise asemel valige pigem kuivšampoon. R+Co BLEU RETROACTIVE lisab ka ekstra doosi UV-kaitset sinu juustele. Või kasutage paar korda nädalas vähese vahuga puhastavat palsamit ANALOG, et puhastada juuksed ja peanahk juuksekiude niiskusest ilma jätmata.

  1. Andke oma juustele suvepuhkus kuumtöötlemisest.

Naturaalsus on moes – laske oma juustel olla! Kuid sa sooviksid siiski stiliseerimisega kaasnevat lihvitud viimistlust? Lubage meil tutvustada R+Co COOL WIND pH Perfect Air-Dry Crème… Unikaalne ja täiusliku pH kreem niisutab, aitab taltsutada kahu, et saavutada viimistletud tulemus ilma kuumust kasutamata. Kui tunned, et vajad siiski pidupäeva puhul sirgendajat või lokitange, siis ära unusta kuumakaitset! MOOD SWING sirgendussprei pakub lisaks UV-kaitsele  230° kuumakaitset ja niiskuskindlat siledust.

  1. Kanna kübarat!

Lisaks elegantsele look’ile on päikese kahjuliku mõju eest kaitstud sinu peanahk, juuksed ja nägu.

R+Co tooted lubavad sul rahuliku südamega suve nautida. Kõikide toodete koostisesse on juba UV-kaitse lisatud ning sa ei pea oma juustele suveperioodiks eraldi UV-kaitsega tooteid muretsema.

 

Tutvu kogu R+CO tootevalikuga siin.