Re/Start Kerabiotic BLOND GUARD tehnoloogia – veatu blondi juuksevärvi säilitamine ei ole kunagi varem nii lihtne olnud!

Ei ole saladus, et eestlaste armastatuim juuksetoon on külm ja põhjamaine blond. Siiski võib tunduda keeruline ülesanne säilitada veatu ja värske toon nagu sul on peale juuksurisalongist lahkumist. Re/Start on loonud koduse juuksehooldusrutiini, mis aitab sul säilitada kauakestvalt särava juuksevärvi. Loe lähemalt, mida Re/Start sarjal sulle pakkuda on ning leia postituse lõpust ka üllatus!

Külma blondi tooni juurtest otsteni aitab säilitada vaid üks lisatoode sinu tavapärases juuksehoolduses – uued lilla pigmendiga tilgad, mis on mõeldud spetsiaalselt blondidele ja valgetele juustele, särava ja puhta tooni säilitamiseks.

Kogu Re/Start sari on loodud kahetoimelise lähenemisega, mis tähendab seda, et on suunatud sinu peanaha hooldusele vastates samal ajal ka sinu juuksetüübile. RE/START COLOR sari:

  • tasakaalustab sinu peanaha mikrobioomi
  • tugevdab sinu juukseid
  • taastab sinu blondeerituid juuksed
  • vähendab sinu juuste murdumist
  • parandab sinu juuksevärvi elujõudu ja annab uskumatu sära

 

Sinu uus kodune juuksehooldusrutiin samm-sammult!

Lisa oma tavapärasesse värvitud juuste hooldusrutiini vaid üks toode, et säilitada veatu külm toon – Kerabiotic BLOND GUARD tehnoloogial põhinevad lillapigmendiga tilgad. Tilgad neutraliseerivad vaskseid ja kollakaid toone ning kirgastavad juuksevärvi. Tilkasid võib lisada mistahes šampooni, palsami või maski sisse, seetähendab, et eraldi hõbešampooni ja palsamit osta ei ole vajalik osta. Lihtsalt segage 2-6 tilka toodet oma šampooni, maski või palsami sisse.

Lihtsad sammud ideaalse värvi säilitamiseks:

PESU: RE/START™ COLOR PROTECTIVE MICELLAR SHAMPOO

Kahetoimeline mitsellaaršampoon milles koostises sisaldub naturaalne acai-antioksüdantne ekstrakt, on rikas polüfenoolide poolest, mis kaitseb värvituid juukseid. Tooni neutraliseerimiseks lisa 2-6 tilka RE/START ™ COLOR ANTI-BRASSINESS PURPLE DROPS  toodet oma šampooni sisse 1 x nädalas või vastvalt vajadusele.

PS! Tugevamaks neutraliseerimiseks võida kasutada ka lillade pigmentidega sulfaadivaba BLOND GUARD tehnoloogial põhinevat RE/START ™ STRENGTHENING PURPLE CLEANSER šampooni.

 

HOOLDUS: RE/START™ COLOR PROTECTIVE MELTING CONDITIONER või RE/START™ COLOR PROTECTIVE JELLY MASK

Lõpeta pesu hooldava palsamiga, sügavamaks niisutamiseks kasutage maski. Blondi tooni värskendamiseks lisa palsamisse või maski 2-6 tilka RE/START ™ COLOR ANTI-BRASSINESS PURPLE DROPS  toodet 1 x nädalas või vastavalt vajadusele. Color sarja hooldustooted on sügavniisutavad ja annavad kuumakaitse.

 

PÄHEJÄETAV HOOLDUS: RE/START™ COLOR 1 MINUTE COLOR PROTECTIVE MIST

Kaitsva toimega juuksesprei, rikastatud antioksüdantse acai ekstraktiga, mis kaitseb värvitud juukseid ning pakub 10 erinevat head toimet ühes: antioksüdantne toime, värvikaitse, UV-kaitse, väliste keskkonnamõjude kaitse, kaitseb tuhmumise eest, niisutab, pehmendab, sulgeb juukse pealispinna, hõlbustab juuste kammimist, annab läiget. Kasutamine: Pihusta rätikukuivadesse juustesse enne juukse viimistlemist. Ära loputa.

Ideaalse blondi tooni säilitamiseks ei ole sul vaja enam osta eraldi hõbešampooni ega palsamit, tänu lillade pigmentidega tilkadele saad ise reguleerida, kui tihti sul oleks vaja oma blondi tooni värskendada. Soovituslik on kasutada tilkasid oma šampoonis ja palsamis 1 x nädalas, kui pesed pead rohkem kui 4 x nädalas, siis soovitame kahel korral lisada tilgad oma juuksehooldusesse.

PS! Lilla pigmendiga tilgad sobivad ka pruunidele juustele külmema tooni saavutamiseks.

Hetkel on sul suurepärane võimalus katsetada Restart sarja tooteid, sest kingime sulle sooduskood „RESTART25“ millega saad Kivilaine e-poes -25%. Pakkumine kehtib kuni 31.05.22.