Swissline 7 talvist nahahooldusnõuannet – koos Christine Legrandiga!

Temperatuur langeb ja me hakkame sügistalvisesse meeleollu jõudma! Kuidas siis anda oma nahale talvine kate? Kuidas saame oma nahka kõige paremini kohandada eelseisva talveperioodiga?

Meie uuel rahvusvahelisel koolitusjuhil Christine Legrandil on seitse nõuannet talvise naha eest hoolitsemiseks. Loe edasi!

KAITSTA OMA NAHA BARJÄÄRI

Sinu nahk on pidevas kokkupuutes väliste teguritega – talvel on tuul ja külm peamised agressorid nahale. Ja kui me lisame sellele veel reostuse, meigi ja igapäevase puhastuse, siis on naha barjäärifunktsioonil tõesti raske aeg.

Sellest hoolimata mõistame Swissline’is, et on oluline hoolitseda selle põhilise, kuid siiski olulise naha funktsiooni eest, kui tahame sel talvel oma parimas vormis välja näha aga ka üldisemalt kui tahame vältida naha enneaegset vananemist.

SAMM 1: SEERUM

Esimene samm oleks seerumi pealekandmine, ideaalis selline, mis meelitab ligi niiskust selliste koostisosadega nagu hüaluroonhape.

See on hämmastav viis kuidas aidata nahal säilitada niisutust ilma, et peaks toetuma rasketele kreemidele. Meie Source Booster on täis nii madala kui ka kõrge molekulmassiga hüaluroonhapet,  et need toimivad pinnal ning võivad ka naha sisse tungida. Võite valida ka seerumi mis sisaldab keramiide, sest need on naha loomuliku niiskusbarjääri kriitiline element ja neid toodetakse vananedes vähem. Epidermises looduslikult esinevad nad on hämmastavalt võimelised piirama niiskuskaotust ja kaitsma kahjustuste ja keskkonnastresside eest.

Kasutamine on lihtne: lihtsalt segage paar tilka oma tavapärase seerumi või kreemiga.

SEERUMID KÜPSELE NAHALE

Cell Shock 360 kortsudevastane seerum: annab joonte täitumise efekti, varustades nahka intensiivse niiskuse ja kolmekordse kollageenikompleksiga, mis suurendab naha enda kollageeni tootmist (lahustuva kollageeni abil), tugevdab (võimendava peptiidi ja taimse ekstrakti abil) ja kaitseb seda.

Cell Shock 360 Anti-Wrinkle Eye Serum: on laetud kortse täitvate, silendavate ja tumedate ringide vastaste koostisosadega, mis töötavad koos, et taasluua täiuslik silmapiirkond. Tegemist on seerumiga seega on see mõeldud kasutamiseks tavalise silmakreemi all.

SAMM 2: NÄOKREEM

Sõltuvalt teie nahatüübist võiksite talvekuudeks valida veidi rikkalikuma tekstuuri. Seda tuleks kanda iga päev hommikul ja õhtul: hommikul kaitsmiseks ja õhtul taastamiseks.

Võid kasutada päevakreemi ja öökreemi või kasutada sama kreemi mõlema jaoks. Meie Swissline CS Luxe-Lift Rich Cream on fantastiline niisutav kreem külmemate ja kuivemate ilmade jaoks.

SAMM 3: SILMAÜMBRUS

Hoolitse eriti hoolikalt oma silmade eest, sest nahk on siin õhukesem ja selle kaitseks on vähe või üldse mitte rasunäärmeid. Kasutage seerumeid ja silmakontuuri, mis rahustavad ja kaitsevad nahka. Võite katsetada ka silmamaskide kasutamist, et rahustada ja hooldada silmakontuuri.

Swissline pakub toodet nimega Cellular Eye Mask Complex, mis teeb devitaliseeritud ja väsinud silmakontuurile imet. See aitab silmaümbrust regenereerida, rahustada, pakkudes samal ajal tõstvat efekti ning töötades tumedate ringide ja paistetuse vastu.

SAMM 4: NAHA PUHASTAMINE

Selleks, et vältida NMF-i häirimist, tuleks piirduda näopuhastusega vaid üks kord päevas – õhtul. Talvel tuleks eelistada mahedaid tooteid, nagu puhastav piim, kreem või õli, arvestades muidugi meie nahatüüpi – koos õrna toonikuga. Nõuanne: Vältige koorivate osakestega toodete kasutamist ja eelistage ensüümse toimega tooteid, et vältida naha edasist tundlikkust.

SAMM 5: MASKID

See on teie naha kookoniseerimise hetk! Ja olgem ausad, see on üks nauditavamaid nahahooldusrituaale.

Talvel on nahk dehüdreeritud ja ärritunud, sest õhuniiskuse tase õhus väheneb. Ideaalis peaks tegema maski iga nädal või sagedamini, kui tunned, et su nahk “küsib” seda.

Kuidas teada, millal? See on lihtne kui tunned päeva jooksul või pärast naha puhastamist tavapärasest rohkem ebamugavustunnet, siis on tuleks kasutada maski. Tutvu Swissline’i näomaskidega.

SAMM 6: ÄRGE UNUSTAGE PÄIKESEKAITSEKREEMI!

Päikesega kokkupuude, ükskõik millisel aastaajal, võib põhjustada pigmendiprobleeme, kortse, kollageeni kadu ja nahavähki. Kuigi UVB-kiired on suvel tugevamad ei kao need ka talvel.

Igapäevane SPF-i kandmine annab armidele ja hüperpigmentatsioonile võimaluse paraneda ja heledamaks muutuda. Swissline mõistis seda ja meie päikesekaitsekreemid on ainsad kaks toodet, mis ei ole valmistatud Šveitsis, vaid Jaapanis! Te tunnete erinevust!

SAMM 7: VIIMANE, KUID MITTE VÄHEM TÄHTIS- KÄTEKREEM.

Me peaksime tõesti talvel ja veel enam praegu kõigi alkoholiga desinfitseerimisvahendite tõttu, mida me Covid-19 tõttu sagedamini kasutame, oma käte eest eriti hoolt kandma. Kandke head niisutavat kreemi iga kord kui pesete käsi või vähemalt õhtul enne magamaminekut.

Swissline’is on meie Make Peace Hand Balm teie sõber! See on geel-palsami tekstuuriga ja toimib nagu teine nahk.

Tõlgitud Swissline blogist: https://www.swissline-cosmetics.com/en/blog/winter-skin-tips-with-swisslines-international-training-manager-n211