Moodsad punased ja vasksed juuksetoonid.

Naised punaste ja vasksete kiharatega on alati püüdnud inimeste pilke.
Ehk just seetõttu on punakad toonid alati olnud ja jäävadki moodsaks!?

Esimesel kohal on kindlasti erkvasksed toonid, mis eriti hästi näevad välja pikkadel ja paksudel juustel. Selleks, et saada eriti intensiivsed ja kirkad toonid peaksid valima REVLONISSIMO COLORSMETIQUE värvid, kus tumedusaste märgistatud topeltnumbriga nagu 77.40, 55.64, 66.60 jne. Nende värvide koostises on kasutatud C5 molekuli, mis tagab eriti erksa tooni ja sära. Kui aga klient soovib saada veel erksamat ja mitte väga loomulikku tooni, siis võib värvi sisse lisada ka REVLONISSIMO PURE COLORS tooni 600 kuni 50% värvikogusest. Ära unusta, et REVLONISSIMO PURE COLORS sisaldab ainult oksüdeeruvaid pigmente ja selle kogusele on vaja arvestada ka vesinikukogust!

Kindlasti on väga ilusad ja moodsad ka naturaalsed, mahedad punapead (kasutades toone: 8.04, 7.4, 6).

Juhul kui tooli istub klient, kes soovib mitte ühtlast vaid moodsat mitmevärvilist tehnikat? Sellisel juhul on olemas REVLONISSIMO CROMATICS värvid, mis annavad juuksurile võimaluse helendada ja värvida juukseid samal ajal. Võimalik on saada kuni neli tumedusastet heledamad ja intensiivselt vasksed/punakad juuksed värvidega c46, c60.

Kõik juuksurid teavad, et ka vasksed toonid kuluvad kiiresti. Selleks, et kliendid saaks säilitada saavutatud juuste tooni võib neile pakkuda “koju kaasa” tootena REVLON NUTRI COLOR CREME number 400, 500, 600 ja 740. Neid on väga mugav kasutada ja peale värvi nad lisavad juustesse suurepärast läiget! Muide, Revlon NUTRI COLOR CREME`iga võib ka salongis juukseid toneerida nt peale blondeerimist, kui klient soovib katsetada vaskse tooniga.