Style Masters 2018

Juuni (4.06.2018) alguses toimus Barcelonas rahvusvaheline  professionaalsete juuksurite võistlus Style Masters 2018. Tegemist on suursündmusega, kus käesoleval aastal osales kokku enam kui 4000 osalejat 72 erinevast riigist. Tipp-juuksurite suursündmuse korraldajateks on Revlon Professional® ja Miquel García (Global Executive VP Artistic & Education at Revlon Professional®). Style Masters 2018 kümnenda juubeliaasta puhul jagasid sel korral professionaalsed juuksurid ning juuksemodellid ülisuurt, enam kui 600m² lava live esituses. Rahvusvahelise juuksuri kogukonnal on põhjust rõõmustada – osalejaid oli kokku 4000, selgunud on võitjad 30 erinevas riigis ning 9 rahvusvahelist finalisti!

Show tseremooniameister Miquel García ja Universal Revolon Professional ® avasid show LIVE BOLDLY segmendiga, hingekosutava uue kampaaniaga mis rahvusvahelise jõuallikana inspireerib stiliste ja naisi kogu maailmas ilmutama oma ainulaadset talenti ja isiksust.

Seejärel astus lavale ja tervistas koos 9 käesoleva aasta rahvusvahelise finalistiga publikut 2017.aasta Style Masters võitja Julia Beckers Saksamaalt.

Show raames esitles American Crew oma uut koostööpartnerit Harley Davidsoni, mis pälvis rekordilise ja jõulise publiku poolehoiu ning ovatsioonid, oli üllatavam kui kunagi varem.

Ka Hispaania Revlon Professional® tipptegijad näitasid oma meisterlikkust, tutvustasid EXPERIENCE ™ segmenti, pakkudes professionaalsete juuksehooldustehnikate abil pealtvaatajatele hingematvalt ilusaid ning jõulisi, mere temaatika soenguid.

Tõeliseks sensatsiooniks kujunes aga Revlon Professional® kollektsioon FUTURE EDUCATION ja GLASSQUAD, uus sügis-talvine 2019 trendikogum.

Auhinnatseremoonial kuulutati esmalt välja American Crew All Star Challange 2018 võitja.  Venemaalt pärit Vitali Pimenov`i tunnustati kui parimat meeste juuste stilisti maailmas!

The Young Talent Reward läks Jeneta Shekhovich´ile Venemaalt ning The Most Beautiful Color Reward kuulub sel korral Natalya Zheglovale, samuti Venemaalt.

Mandy Lau Hoy Man Hongkongist sai The Best Stage Performance preemia.

Style Masters 2018 üldvõitja tiitel läks aga Hispaania tippjuuksurile –  Mariaw Montes Campalile.