Ionto-Aquasonic

Ionto

3 makset 476.8€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Sügav koorimine: AQUApeel. AQUAsonic spaatel edastab AQUApeel funktsiooni abil madala sagedusega ultrahelilaineid naha pinnale. Sarnaselt ultrahelivanni desinfitseerivale protsessile eemaldab AQUApeel täielikult liigsed osakesed tänu oma suunatud vibratsioonile.
Hoolduse mõju nahale: koos AQUApeel losjooniga eemaldatakse õrnalt ja ainulaadselt tõhusal viisil jumestuse jäägid, sarvestumine, surnud rakud, koorikud, silikoonipõhiste hooldustoodete jäägid. Sügav koorimine madala sagedusega ultraheli abil on hinnatud tänu oma mitmekülgsele mõjule isegi meditsiinivaldkonnas. See hooldus mitte ainult koorib, vaid ka tõhustab nahakudede tervenemist ilma nahka kahjustamata.
Sügavale sisenev ja tervendav: SONICrepair. Sügavale sisenev ja vananemisvastane: SONICrevital. AQUAsonic käsiotsak liigub SONICrepair ja SONICrevital hoolduste ajal ühtlaselt üle naha. Sel viisil edastatakse madala sagedusega ultrahelilaineid nahasügavustesse kogu töödeldaval pinnal. Mõju: osakeste nn „massiline tuvastamine“ on märkimisväärselt tõhusam madala sagedusega ultraheli puhul kui tavapärase kõrge sagedusega ultraheli seadmete korral (1 ja 3 MHz). See tähendab, et mehaaniline mõju ja aktiivsete ainete sisseviimine on väga efektiivne.

Tootekood: 8826.8345 Kategooria:

Lisainfo

Kasutus Seadmed
Kasutamisjuhised

Electrical connection: 230 or 110 V / 50-60 Hz
Dimensions W / H / D (cm): 17,4 / 6,65 / 19,0
Weight: 1.07 kg

Bränd Ionto

Tagasiside

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ionto-Aquasonic”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

×

Küsi personaalset pakkumist

Sinu päring on saadetud!

Saime Sinu päringu kätte ja võtame Sinuga ühendust hiljemalt 2 tööpäeva jooksul.